صفحه 4 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 43

موضوع: تکرار تاریخ (رفتار تکراری فعالان بازار) - تکنیکال

عضو فعال farhad61 آواتار ها
    تشکر شده 2,058 بار در 521 ارسال
    یه رفتار تکراری سهم هم که خیلی زیبا تکرار میشه بکاب ( جوشکاب یزد) هست
    در نمودار هفتگی بکاب همونجوری که میبینید هر ساله در مرداد ماه افزایش شدید قیمت داریم

و هر ساله تا فیبوی 261% رشد داشته امسال این فیبو عدد 617 تومان هست
    امسال که گذشت ( من خودم سهامدارش هستم با متوسط قیمت 450) بچه ها واسه سال دیگه حواسشون به این سهم در این بازه زمانی باشه
    فکر میکنی کاشی و سرامیک مورد نیازت رو چقدر گرونتر میخری ؟
    قیمت های ارائه شده ما غیر قابل رقابت هستند

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Amo Hoseian آواتار ها
    تشکر شده 1,130 بار در 187 ارسال
    با سلام
    امروز چهارشنبه 90/6/2
    ابتدا مروری داریم بر تحلیل یک ماه قبل فباهنر که در پست 5 صفحه 1 همین تایپیک درج شده که به دلیل حذف تصویر نمودار - مجددا در ذیل آورده شده است.

پس از گذشت یک ماه و نزول قیمت از 122 تومان به محدوده 103 تا 105 تومان - حال مجددا در محدوده حمایتی بسیار مهمی قرار داریم که از دو منظر مورد بررسی قرار میگیرد:

1- نمودار هفتگی تعدیل شده با سرمایه از ابتدای ورود به بورس
    بر اساس موج شماری که انجام شده است و در تصویر ذیل آمده است : نمودار قیمت در پایان موج دوم از سیکل دوم بزرگ هستیم لذا در انتظار آغاز موج پر قدرت 3 هستیم.
    (پی نوشت: از مسلم عزیز تقاضای بررسی موج شماری و اصلاح ایرادات احتمالی موجود در موج شماری را دارم. سپاسگذارم)
    از طرفی قیمت در نمودار هفتگی در نزدیکی خط روند حمایتی بلند مدت خود قرار دارد که انتظار حمایت از سهم وجود دارد.

2 - در نمودار روزانه سهام شرکت نیز قیمت در کف 2 کانال نزولی صورتی رنگ قراردارد که یک کانال بلند مدت و کانال دیگر کوتاه مدت است و این در حالی است که rsi در یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته است. از طرفی در محدوده کانال کوتاه مدت مجددا موفق به تشکیل الگوی wolfe waves گشته است که در صورتی که این الگو تایید گردد و قیمت از 100 تومان کمتر نشود انتظار یک رشد قدرتمند (در قالب چند موج از موج 3 آبی رنگ تصویر قبلی) دور از انتظار نخواهد بود.
    استراتژی ورود به نظر من: احتمال اینکه قیمت در محدوده 102 تا 109 تومان مدتی درجا بزند وجود دارد و همچنین با بررسی های بیشتر احتمال تشکیل یک الگوی قیمتی به شکل دوقلوی کف و با سرو شانه کف (معکوس) را در همین محدوده از قیمتها را نیز میدهم لذا خرید در محدوده 102 تا 107 تومان با حد ضرر 100 تومان را خریدی با ریسک پایین میدانم.
    ضمنا مهمترین مقاومت در محدوده 118 تا 121 تومان مشاهده میشود.

پی نوشت: این شاگرد سایت بورسی در حال تمرین و ارائه تکلیف به اساتید خوب این سایت است.
    پاینده و پیروز باشید.
    خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    عمو حسین عزیز ، از اینکه بنده رو قابل دونستید ممنونم.
    و همینطور ممنون از تحلیل زیباتون . واقعا لذت بردم.
    موج شماری شما کاملا درسته دوست من و مشکل خاصی نداره به جز یک نکته کوچیک که موج 4 و 1 بزرگ تداخل دارند..
    موفق باشید دوست عزیز

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 5 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    عمو حسین عزیز ، از اینکه بنده رو قابل دونستید ممنونم.
    و همینطور ممنون از تحلیل زیباتون . واقعا لذت بردم.
    موج شماری شما کاملا درسته دوست من و مشکل خاصی نداره به جز یک نکته کوچیک که موج 4 و 1 بزرگ تداخل دارند..
    موفق باشید دوست عزیز
    با سلام خدمت آقا مسلم گل و خسته نباشید بابت زحماتی که می کشند.
    گفتم اولین پستم را با یک سوال از شما شروع کنم. شما در جواب عمو حسین عزیز موج شماری ایشان را تایید کردید. و فقط یک اشکال کوچک گرفتید ( تداخل موج 1 و 4 بزرگ ) سوالم این است که مگر یکی از سه قانون الیوت که باید در موج شماری رعایت شود همین عدم تداخل موج 1 و 4 نمی باشد.
    مجدد از زحماتتان متشکرم

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rezabourse از ایشان تشکر کرده است:

رتکو 90/6/20

نمودار خطی قیمت سهام شرکت در معاملات امروز موفق به شکست خط گردن (نارنجی) الگوی سر و شانه کف گردید که با مشاهده کندل مرد آویزان ، احتمال پول بک به خط گردن افزایش یافته است، در ضمن در rsi خط روند نزولی که مقاومتی مهم بر سر راه rsi بوده است نیز شکسته شده که برگشت قیمت به خط گردن با پول بک در rsi نیز همراه خواهد بود، از طرفی شاخص وجوه نقد mfi نیز به خط روند صعودی خود واکنش مثبت نشان داده و راه صعود را در پیش گرفته است. لذا با توجه به آنچه گفته شد سیگنال خرید سهام شرکت با در نظر گرفتن پول بک و فرصت خرید صادر شده است.

اما در ادامه راه قیمت با مقاومت بسیار محکمی در محدوده 378 تا 395 تومان همراه است که همانطور که در تصویر با خطوط قرمز رنگ مشاهده می شود منجر به تراکم مقاومتها شده و همچنین حضور ma100 در این محدوده قیمتی کاملا مشهود است و از طرفی مقاومت کانال کوتاه مدت فرضی (صورتی رنگ) نیز بر تراکم مقاومتها افزوده است. ادامه دارد....
    خش خش برگها زیر قدم هایم می گویند بگذار فرو افتی ، آنگاه راه آزادی را باز خواهی یافت. "شاملو"

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

ادامه رتکو

اما به لحاظ موج شماری، به دو موج شماری یکی در تایم فریم هفتگی و یکی به تایم فریم روزانه اشاره میکنم که به نظر موج شماری هفتگی درست تر به نظر می آید ولی همانگونه که در هر دو موج شماری مشخص شده است در موج سومی قرار داریم که با توجه به مطالب پست قبل میتوان 2 مسیر را را برای ادامه راه قیمت و برخورد با مقاومتهای پست قبل در نظر گرفت.
    1- خوشبینانه قیمت از مقاومتهای 378 تا 395 عبور خواهد کرد و موج قدرتمند 3 آبی رنگ به راه خود ادامه خواهد داد.
    2- به احتمال قوی در عبور از سد مقاومت مذکور ناکام خواهد ماند و موج 2 از موج 3 بسط یافته را تشکیل خواهد داد که ممکن است تا سطوح قیمتی 320 تومان افت نماید و سپس موج 3 از 3 آغاز گردد.

ضمنا در موج شماری ذیل که در تایم روزانه انجام شده است ، به دلیل اینکه احتمالا موج 4 بزرگ به موج 2 بزرگ از نظر درجه امواج همخوانی ندارد را فعلا تا اظهار نظر دوستان الیوت کار ، بخصوص دوست خوبم مسلم عزیز فقط به عنوان یک آلترناتیو داشته باشیم.
    اما آنچه مهم است در یک زیر موج 3 از یک موج با درجه بالاتر (3 یا 5 ) قرار داریم.

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    عمو حسين جان چقدر احتمال ميديد فباهنر 3 قلو كف باشه ؟؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MTZ از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZ نمایش پست ها
    عمو حسين جان چقدر احتمال ميديد فباهنر 3 قلو كف باشه ؟؟
    سلام مرتضی جان
    البته الگوی شکل گرفته با 3 قلوی کف هم مطابقت داره و من دلیلی برای اینکه این الگو 3 قلو نیست ندارم.
    فباهنر برای من سهم جذابی و توی این امواج اخیر چند بار نوسان 10 درصدی گرفتم و الانم دوباره با 1061 ریال وارد سهم شدم. مقاومت 1140 ریال هم با سوالی که شما پرسیدید رو پیداکردم که از نظرم جا مونده بود. این سهم خیلی خوب به تکنیکال جواب میده. بدون حاشیه تکنیکالی عمل میکنه. (چقدر حرف زدم). بله مرتضی جان 3قلو هم قبوله. تا نظر اساتید چی باشه.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام
    امروز 90/6/26 - ساعت 10:10 صبح - بررسی تحلیل فباهنر (پست 32 همین صفحه)
    همانگونه که در معاملات امروز مشهود است قیمت سهام شرکت با مهمترین محدوده مقاومتی خود درگیر شده است ولی با توجه به حجم معاملات دو روز گذشته و افزایش چشمگیر قیمت پایانی در این معاملات ، تقریبا متقاعد شدم که در موج 3از3 از 3 هستیم، لذا عبور قیمت را از محدوده 119 تا 122 تومان را می شود انتظار داشت، لذا دلیل محکمی که قیمت برای مدتی در این محدوده درجا بزند فقط تجمع مقاومتها خواهد بود که اگر در رفتار معامله گران در معاملات فردا یکشنبه با گپ قیمت مواجه شویم ، عبور از این مقاومت نیز قطعی تر به نظر میرسد.
    پاینده باشید و پیروز

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

رتکو در حال عبور مجدد از خط گردن .
    افت قیمت چند روز قبل تا 273 تومان علاوه بر اینکه موج 2 از 3 را کامل کرد منجر به تشکیل سر و شانه کف مرکب نمود که امروز قیمت با خط گردن درگیر شده است و احتمالا عبور از این خط محقق شود. پاینده و پیروز باشید.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amo Hoseian از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)