صفحه 3 از 154 نخست 1234561353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1540

موضوع: بررسي روند نـفت - طـلا - روی - مــس

عضو عادی Lme آواتار ها
    تشکر شده 46 بار در 22 ارسال
    ماهور جان معلومه که نه این آقای خبرنگار چیزی از مس و قیمتش می دونسته نه این آقای کارشناس
    اول اینکه این فرمول خاص رو هیچکدوم بلد نبودن.
    دوم اینکه نرخ ارز برای این فرمول نرخ مرجع بانک مرکزیه

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Lme از ایشان تشکر کرده است:

کاربر ویژه بورسی
    تشکر شده 536 بار در 94 ارسال
    تحليل تكنيكال فلز مس - 17 اسفند 89

http://charts.blogfa.com/post-63.aspx

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید iced earth از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    اما در تایم فریم 4 ساعته به نظر میرسه مس در حال ساختن سرو شونه میباشد،البته شرط این مطلب شکستن خط گردن در حدود 10000$ هست........
    خوب متاسفانه چون شرطی که در بالا عرض کردم برقرار نشد (نک لاین نشکست)لذا الگویی هم بوجود نیامد .......

این نکته را هم اضافه کنم تا عبور قیمت از قله قبلی برای مس هنوز امکان خطر ایجاد سروشانه سقف
    یا سقف دوقلو وجوددارد
    ولی در صورت عبور از سقف قبلی این موضوع خاتمه میابد)
    خوب این امکانی که قبلا عرض کردم مقداری تقویت شده ،اما مطلب مهمی در الگوی سرو شونه همیشه وجو داره ،وقتی نموداری در حال ساخت هد اندشولدر هست باید مراقب باشیم که اگر این الگو تشکیل نشه میتونه یک مثلث برای ما بسازه ،همونطور که در تصویر دیده میشه نمودار بین یک هداندشولدر و یک مثلث (خطوط بنفش رنگ) بازی میکنه تا اینکه یا نک لاین رو بشکنه و سرو شونه سقف بشه یا ضلع بالایی رو بشکنه و الگوی مثلث رو تکمیل کنه ...............

البته در ارتباط با فملی ،با اون قیمتی که مس رو دیده (اگه اشتباه نکنم 7400$ برای سال آینده)
    این اصلاحها به هیچ عنوان تاثیری برروی سودسازی سهم نداره ولی مختصرا برروی جو روانی سهم موثره ،همونطور که امروز هم مشاهده کردیم ، ولی در مجموع و با دید میان مدت هیچ مشکلی برای سهم وجود نداره ..........

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    مس در تایم دیکلی به جای بسار حساسی رسیده ،فعلا پترن سیمتری خانوم کارولین برودن ملکه فیبوناچی به همراه دوعدد ab=cd و ...جلوی نزول بیشتر رو گرفته ،فردا روز سرنوشت سازی میتونه باشه،اگه بیشتر بریزه و در تایم دیلی شکست نک لاین تایید بشه که هیچ و باید اهداف سزو شونه رو مشخص کرد که البته با مووینگ 200 هم برخورد داره و اگه سیمتری تونست جلو ریزش رو بگیره که به امید خدا فردا این الگو رو برروی مس بررسی میکنیم........

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    روی

روی مدتهاست که روند صعودی خودش رو آغاز کرده ،اما بد نیست یک بررسی داشته باشیم و ببینیم هدف
    میان مدت و دراز مدت اون از دید تکنیکال چه خواهد بود ..........

نمودار زیر در تایم دیلی هست که مثلثی هستش که رو به بالا شکسته با هدف حدود 3000 دلار ...........

اما روی رو در تایم دیلی از دید امواج الیوت موج ببینیم که هدفش باز هم حدود 3000 دلار خواهد بود

و این مورد آخر هم در اصل یک سورپرایز هست برای دوستانی که سهام رویی دارند که قیمت روی
    را در دراز مدت بررسی میکنه ،نمودار ما تایم هفتگیست و شاهد یک Head and shoulders consolidation
    یا نوع خاصی از هد اندشولدر به نام هداندشولدر تثبیتی یا تحکیمی هستیم ،و فوق العاده هدف بالایی داره(شاید 3600-3700 دلار)
    البته چون هنوز عبور از خط گردن انجام نشده الگو کامل شکل نگرفته ولی با توجه به هدف تایم دیلی که حدود 3000 دلار هست احتمال زیادی داره از خط گردن عبور کنه و این الگو شکل بگیره که در اون صورت هدفش رو هم اعلام خواهم کرد ............

با تشکر از تحلیل شما .. من هم تقریبا چنین نظری روی فلز روی داشتم اما نوسانت جدید کلا پترن متقارن را fail کرده و الان در حالت خوشبینانه باید منظتر ایجاد مثلث صعودی باشیم
    در رابطه با سروشانه کفی که در سقف ایجاد میشه هم اکثر چارتیست ها قابل اعتماد نمیدونن و شرط روند نزولی قبل از سروشانه کف را خیلی مهم اعلام میکنند

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط MTZ نمایش پست ها
    با تشکر از تحلیل شما .. من هم تقریبا چنین نظری روی فلز روی داشتم اما نوسانت جدید کلا پترن متقارن را fail کرده و الان در حالت خوشبینانه باید منظتر ایجاد مثلث صعودی باشیم
    در رابطه با سروشانه کفی که در سقف ایجاد میشه هم اکثر چارتیست ها قابل اعتماد نمیدونن و شرط روند نزولی قبل از سروشانه کف را خیلی مهم اعلام میکنند
    سلام دوست من
    خیلی خوشحالم که نظر بنده و شما در ارتباط با روی مشابه بود ،در ارتباط با faile شدن پترن باید عرض کنم وظیفه بنده و جنابعالی تشخیص صحیح و به موقع پترن است ،اما اینکه احتمال
    faile شدن هر پترنی وجود دارد ،از صحت تشخیص بنده و جنابعالی نمیکاهد ،طبیعیست که هر پترنی فیلور ریت داشته باشد .
    اما در ارتباط با هد اند شولدر کانسولیدیشن ،این پترن جزو پترنهای کلاسیک محسوب میشود و آقای مورفی هم در کتابش آورده است که فکر میکنم ترجمش در دسترستون باشه اگه ملاحظه کنید حتما میبینید ،اما اگر فرمایش ایشون رو کافی ندونید باید شما رو ارجاع بدم به کتاب Encyclopedia of chart pattern نوشته استاد بزرگ ،جناب توماس بالکوفسکی که دیگه جای هیچ شکی برای هیچ چارتیستی علی الخصوص چارتیستهای علاقمند به پترنها نمیگذارد،دونمونه از تصویر را جهت استحضار خدمتتون آوردم ،در خود کتاب هم میتونید بیشتر پیگیری بفرمایید.

و نمونه ایی هم از مدل کامپلمس هد اند شولدر کانسولیدیشن

از آشنایی با شما خوشوقت شدم دوست من و آرزوی موفقیت برای شما دارم
    ارادتمندم

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    منم كاملا با نظر دكتر عمادي (اگر درست گفته باشم) موافقم. ميتونه سروشانه ادامه دهنده باشه
    اين كتابي كه گفتيد (Encyclopedia of chart pattern ) ترجمه اش پيدا ميشه؟
    شما چه كتابهايي را تا بحال در مورد تكنيكال مطالعه كرديد؟
    اگر ممكنه معرفي كنيد تا ما تازه كارها هم استفاده كنيم.

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود خان نمایش پست ها
    منم كاملا با نظر دكتر عمادي (اگر درست گفته باشم) موافقم. ميتونه سروشانه ادامه دهنده باشه
    اين كتابي كه گفتيد (Encyclopedia of chart pattern ) ترجمه اش پيدا ميشه؟
    شما چه كتابهايي را تا بحال در مورد تكنيكال مطالعه كرديد؟
    اگر ممكنه معرفي كنيد تا ما تازه كارها هم استفاده كنيم.
    محمود عزیز
    متاسفانه ترجمه اش رو من ندیدم ،یه مقدار بعید میدونم ولی اصل کتاب رو من دارم اگه خواستید پی ام بدید در خدمتم

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده است:

کاربر ویژه بورسی
    تشکر شده 536 بار در 94 ارسال
    تحليل تكنيكال فلز مس - 20 اسفند 89

http://charts.blogfa.com/post-65.aspx

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید iced earth از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی diesel29 آواتار ها
    تشکر شده 373 بار در 115 ارسال
    holu عزیز پیغام من به دستت رسید
    holy یعنی بر عکس قضیه مس سقوطی در روی نداریم و در صورت ریزش احتمالی فردا خرید انجام بدیم ؟
    به موفقیت خود ایمان داشته باشید

صفحه 3 از 154 نخست 1234561353103 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع