صفحه 105 از 120 نخست ... 55595102103104105106107108115 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,041 به 1,050 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    بگمام نزدیک یه رالی صعودی هستیم.دقیق نمیدونم از کی شروع بشه؟ ولی احتمالا زیاد دور نباشه.
    الان کتوکا صف خریده و کفرا منفی اندک هست.هرچقدر قیمت کتوکا بالا بیاد همانقدر هم فنر کفرا برای استارت رالی جدید فشرده میشه.
    بالاخره بعد از دو هفته نشانه های شروع بازی دیده میشه.
    البته الان 1000 تومنه ما روی 870 تومن پیش بینی کردیم.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/12/25 در ساعت 09:44
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 371 بار در 91 ارسال

بالاخره بعد از دو هفته نشانه های شروع بازی دیده میشه.
    البته الان 1000 تومنه ما روی 870 تومن پیش بینی کردیم.
    آقا سجاد این حرکت کفرا انشاالله تا 2000 میرسه؟احتمالا میشه تا زمان مجمع دیگه درسته؟

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان67 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط کیان67 نمایش پست ها
    آقا سجاد این حرکت کفرا انشاالله تا 2000 میرسه؟احتمالا میشه تا زمان مجمع دیگه درسته؟
    درود بر شما

پتانسیل کفرا حتی بالای دو هزار تومن هست ولی قیمتش رو ایندفعه خیلی کنترلی بالا میبرند.نمیدونم تا مجمع میرسه یا نه فقط اینو میدونم که قیمتش به بالای دو هزار تومن هم میرسه ولی زمانش رو نمیدونم.ایندفعه به احتمال خیلی زیاد میریم برای شکست مقاومت 1383 تومن.اون رو بشکنیم پرنوسان اولین قدم 1600 تومنه این تارگت رو من وقتی سهم حوالی 372 تومن بود درآورده بودم.

به گمان من کفرا در نمودار تعدیل شده یا در ابتدای موج پنجم اصلی که هدفش شکست 1400 تومن در بلند مدت می باشد هست یا اینکه در انتهای آخرین ریز موج های چهارم.
    حالا با ده بیست تومن اینور اونورش کاری ندارم ولی این کفرا در بلند مدت حرف های زیادی برای گفتن میتونه داشته باشه.حد ضرر 300 تومن.

یادمه در مورد فولاد هم روی 120 تومن همچین موج شماری رو گذاشتم اون زمان کسی به روی فولاد هم نگاه نمیکرد ولی الان همه فولاد فولاد میکنند.

اگر موج شماری من درست باشد(البته من زیاد موج شماری نمیکنم و امکان اشتباه بودن زیاد هست) موج فعلی کفرا میتونه یه ریز موج چهارم از اولین موج متوسط از موج پنجم بزرگ باشد یعنی ما در موج 5 بزرگ که اهداف بلندمدت بالای 1500 تومن داره هستیم که دارای 5 موج می باشد الان در اولین موج اون هستیم خود این اولین موج هم دارای 5 موج می باشد که ما در ریز موج چهارم اصلاحی هستیم.
    اگر موج شماری درست بوده باشه زیر 397 تومن نباید بیاد،چون میخوره به موج یک ،اگر اومد یعنی موج شماری درست نیست.
    بنابر این از قیمت های فعلی یا 405 تومن میتونه یه موج صعودی تشکیل بده ولی چون ریز موج دوم، 28 روز طول کشیده و قاعدتا موج های چهارم از نظر زمانی بیشتر از موج های دوم هستند بنابر این این موج صعوی پیش رو، میتونه موج b از ریز موج چهارم باشه و پس از این صعود یه اصلاحی بنام موج c هم داشته باشیم ولی ممکنه موج c دیگه کف جدید نزنه و قیمت های فعلی یا 405 تومن کف سهم باشه.

بگمان من حداقل ترین هدف کفرا در بلند مدت 1600 تومن میتونه باشه ولی فکر میکنم هدف واقعی در محدوده 2100 تا 2400 تومن خواهد بود.
    البته اینم باید در نظر گرفت که این اهداف در بازه زمانی بالای یک سال قابل دسترسی میتونند باشند.
    سهم مقاومت های مهمی در 630 تومن(که اکنون با اون مواجهیم) محدوده 700 تا 730 تومن،محدوده 900 تا 950 تومن و محدوده 1350 تا 1400 تومن داره.
    فعلا با رعایت حد ضرر سهامدار شود.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

29 میلیارد و 657 میلیون تومن کفرا در آذر ماه فروش داشته.
    خدای من.ماشالله کفرا.نزدیک سی میلیارد تومن فروش در یک ماه!!!!

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 122 بار در 29 ارسال

با توجه به آخرین کنفرانس شفافسازی شرکت زمان زیادی نباید تا افتتاح طرح افزایش تولید چمبزه مانده باشد

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید babak saleh از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط babak saleh نمایش پست ها
    با توجه به آخرین کنفرانس شفافسازی شرکت زمان زیادی نباید تا افتتاح طرح افزایش تولید چمبزه مانده باشد
    در یکی از کانال ها نوشته بودند این هفته افتتاح میشه.راست و دروغش با خودشون

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 23 بار در 6 ارسال

در یکی از کانال ها نوشته بودند این هفته افتتاح میشه.راست و دروغش با خودشون
    سلام.سهم شناور آزاد زیادی دارد.سهامدار حقوقی پشتیبانی هم نداره .یکبارهم از 1250 تا 840 افت کرده الان تحلیل شما چی هست.بعضی ها در سایت همسایه اعلام نقطه خروج کرده اند.لطفا راهنمایی فرمایید.با تشکر

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید karan از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط karan نمایش پست ها
    سلام.سهم شناور آزاد زیادی دارد.سهامدار حقوقی پشتیبانی هم نداره .یکبارهم از 1250 تا 840 افت کرده الان تحلیل شما چی هست.بعضی ها در سایت همسایه اعلام نقطه خروج کرده اند.لطفا راهنمایی فرمایید.با تشکر

درود
    از نظر من هنوز برای خروج زوده.باید اونها دلایلشون رو بفرمایند ببینیم بر اساس چه دلیلی خروج رو پیشنهاد میدند.
    در اصلاح قبلی ،کفرا به همراه بازار افت کرد و صدالبته که بسیار پرنوسان اصلاحش رو انجام داد الانم هم بیشتر اصلاح رو برگشته.
    سهامدار حقوقی هم هر روز میخره گرچه خیلی پرحجم نیست ولی خب بنظر من همینکه هر روز 50 هزار یا 100 هزار تا میخره باز هم نوعی حمایت محسوب میشه.
    از نظر من تا ارائه گزارش نه ماهه میشه با سهم موند.بنظرمن گزارش نه ماهه خوبی خواهد داد.
    ضمن اینکه احتمال میدم فردا قیمت پایانی رو مثبت بکنه.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/12/30 در ساعت 21:56

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

الان کفرا مثبت و در قیمت 1070 تومن معامله میشه و روی 1060 تومن و 1056 تومن هم خریدار تقریبا پرحجم داره.
    هر کسی به سهم اعتقاد نداره ،میتونه براحتی در مثبت بفروشه فردا نیاد بگه اله شد بله شد.
    من با ایمان کامل به سهم همچنان سهامداری میکنم.نگران نوسانات 10-15 درصدی هم نیستم چون دنبال اهداف بالای 70-80 درصدی حتی از این قیمت ها هستم.

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

این نمودار فصلی کفراست، شمع آخری نزولی بوده و تونسته بیش از نصف شمع صعودی قبلی رو پوشش بده که اتفاق خوبی نیست ولی خبر خوب اینه که هنوز یک ماه این شمع فرصت داره که طول بدنه خودش رو کاهش بده.هر چقدر طول این بدنه کاهش پیدا کنه برای روند صعودی آینده خوبه.در وضعیت فعلی این شمع شبیه الگوی ابر سیاه هست ولی چون هنوز یک ماه از آخرین سال میلادی مونده امید هست که قیمت بالا بره و از حالت الگوی ابر سیاه خارج شه.چنانچه تا 9 دی ماه بتونه قیمت پایانی رو بالای 950 تومن یا هزار تومن بیاره و تا اون زمان زیر این قیمت ها نره الگو نقض میشه.
    البته این الگو هم شکل بگیره از نظر من دیگه قیمت جای زیادی برای افت نداره ولی میتونه از نظر زمانی کمی سهامداران رو اذیت کنه.مثلا با شکل گیری الگو تا ارائه دوازده ماه نتونه سقف 1230 تومن رو بشکنه. ولی من همچنان امیدوارم که بتونه در این یک ماه طول بدنه این شمع کاهش پیدا کنه.
    اگر در بازار سهام ایران ده تا سهم خوب باشه قطعا کفرا یکی از اوناست.
    فروش آبان ماه کفرا 21میلیارد و 87 میلیون تومن بوده که بیشترین فروش از ابتدای سال بوده.از ابتدای سال تا آخر آبان فروش کل شرکت 123 میلیارد تومن بوده که بالاتر از دوازده ماهه سال 96 هست که 108 میلیارد تومن بود.قطعا فروش امسال بالای 180 میلیارد تومن خواهد بود و فروش سال آینده با این قیمت ها بالای 220 میلیارد تومن میتونه باشه.امسال سود دوازده ماهه حداقل 150 -160 تومنه با سود انباشه بالای 180 تومن در دوازده ماهه. اما سال بعد سود های بالای دویست تومن در انتظار این سهمه.

اون شمع نزولی در پست قبلی در نمودار سه ماهه کفرا طبق پیش بینی بعد از یک ماه و در آخر سه ماهه میلادی ،طول بدنه خودش رو کاهش داد و تونست به این شکل در بیاد ،قیمت پایانی این سه ماه روی 10693 ریال بسته شد که اتفاق خوب و مثبتی در روند سهم می باشد.البته ممکنه عده ای این شمع رو ببینند و بگند که این الگوی دارآویز هست و خطریه، که در جوابشون باید گفت این شمع در انتهای سه ماه از شمع نزولی با بدنه بلند به این شمع تغییر یافته و اینجا دارآویز نمیتونه ملاک قرار بگیره اگر از ابتدای سه ماه همچنین الگویی شکل میداد اون وقت حرف شما درست بود ولی الان نه.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/12/31 در ساعت 19:02

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع