صفحه 2 از 120 نخست 123451252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    این سهم سهم خوبیه
    رشد هم میکنه و باید بکنه
    اما یکی از قوانین من کمترین ریسکه که این سهم نداره
    یعنی حتی اگر بالا بره بازم با ریسکه
    اما به شخصه اگر 410 را رد کنه تا 480 به راحتی میره
    و فردا هم شاید از 470 تا 410 در 2 تا 3 روز نوسان بده
    همه چیز به صبا و کدهای شخصیش بستگی داره
    ویرایش توسط باربد : 2011/09/02 در ساعت 16:02

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    ما هم جمیع بررسی های بنیادیمون در مورد سهم مثبت بود اما تنها دلیل عدم ورودمون در دو کلمه خلاصه میشد:

صبا تامین.............................این حقوقی با یک سنت پسندیده معمولا نمیذاره سهماش از اون حالتی که انتظار داره خارج شن..........در یک حالت سهم میتونه اوج بگیره اونم کوتاه اومدن و تغییر رویه صبا تامینه و در غیر این صورت در اولین مقاومت سهم از +4 تا -4 .....به همین سادگی...
    مهران جان، در مورد سهم هایی که خود شستا و هلدینگ های زیر مجموعش در اونها سهام مدیریتی دارند وظیفه صبا فقط خرید و فروش برای خود هلدینگ مربوطست و کمتر در قیمت دست کاری می کنه. البته من اطلاع ندارم دقیقا روی این سهم چقدر تا بحال کارشکنی کرده! ماکه هیچ وقت از کاراشون سر در نیوردیم
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,976 بار در 849 ارسال
    با سلام عرض ارات به همه دوستان...
    یه نگاه اجمالی به کفرا(فراورده های نسوز ایران)کردم.
    زمینه فعالیت:توزیع.خرید و فروش انواع مواد اولیه نسوز و انجان عملیات معدنی مربوطه(کلا دو محصول اصلی داره:آجر و مواد نسوز)
    بودجه شرکت بسیار محتاطانه دیده شده(از دید من)...هزینه مالی شرکت بسار پایینه...حاشیه سود شرکت مناسب و حدود25%سایانه:با فراوری مواد اولیه+کاهش قیمت مواد اولیه+افزایش قیمت محصولات ودر کل بهینه شدن بهای تمام شده...جای رشد حاشیه سود خیلی بالاس...
    چند ملک مناسب برای فروش داره=شرکت قصد همین کارم داره که سود غیر عملیاتی بسیار مناسبی و شناسایی میکنه که نقدینگی شرکت و متحول میکنه...
    قابلیت رقابت با رقبای خارجی با:خرید دستگاه پرس ستگین1600 تنی مدرن+کوره بسته آجر+بهینخ کردن مصرف انرژی با راه اندازی سایت فراوری مواد اولیه...
    فروش شرکت بالاتر تولید=تقاضای بالا(از3 4 سال پیش تولید سیمان از 35میلیون تن به حدود75 میلیون تن که تا110میلیون تن امسال فقط جای رشد داره(با تعمیرات دوره ای صنعت سیمان و استفاده ازفراورده های نسوز فروش تضمینی این صنعت آشکاره)همچنین با توسعه روز افزون صنعت فولاد کشور(غدیر ایرانیان مبارکه ارفع هرمزگان و....)این صنعتم افق بسیار مناسسبی داره....
    از نکات منفی نسبی:مستهلک بودن برخی از تجهیزات ودر نتیجه انرژی بر بودن(حدودا سالی900میلیون گازو برق مصرفی انرژی داره ولی نکته اینجاس که حدود70% بهای تمام شده مربوط به مواد اولیه و حدود20% هزینه سربارو11% دستمزده.که با حاشیه سود مناسب شرکت وافزایش قیمت محصولات از این باب جای نگرانی نمی مونه از دید من...)
    سهام شناوری سهم حدود40% که81% کل سهام شرکت دست صبا تامین(سهامدار عمده)
    پ بر ایش 4.7 و با افزایش سرمایه68میلیاردی برای748 ریال سود اعلام کرده که تو3ماه31% پوشش داده(هم تعدیل و هم افزایش سرمایه مجدد نیز داره از دید من)
    از بعد تکنیکالحدود410 نقطه مقاومت مهم که چند بار تست شده و قادر به گذر ازش نبوده و370 نقطه حمایت مهم...(در صورت عبور از 400 410 تا 500 مرحله اول کوتاه مدت و میان مدت تا 730 جای رشد داره)...
    پیشاپیش از همفکری دوستان ممنونم...

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد ساده نمایش پست ها
    با سلام عرض ارات به همه دوستان...
    یه نگاه اجمالی به کفرا(فراورده های نسوز ایران)کردم.
    زمینه فعالیت:توزیع.خرید و فروش انواع مواد اولیه نسوز و انجان عملیات معدنی مربوطه(کلا دو محصول اصلی داره:آجر و مواد نسوز)
    بودجه شرکت بسیار محتاطانه دیده شده(از دید من)...هزینه مالی شرکت بسار پایینه...حاشیه سود شرکت مناسب و حدود25%سایانه:با فراوری مواد اولیه+کاهش قیمت مواد اولیه+افزایش قیمت محصولات ودر کل بهینه شدن بهای تمام شده...جای رشد حاشیه سود خیلی بالاس...
    چند ملک مناسب برای فروش داره=شرکت قصد همین کارم داره که سود غیر عملیاتی بسیار مناسبی و شناسایی میکنه که نقدینگی شرکت و متحول میکنه...
    قابلیت رقابت با رقبای خارجی با:خرید دستگاه پرس ستگین1600 تنی مدرن+کوره بسته آجر+بهینخ کردن مصرف انرژی با راه اندازی سایت فراوری مواد اولیه...
    فروش شرکت بالاتر تولید=تقاضای بالا(از3 4 سال پیش تولید سیمان از 35میلیون تن به حدود75 میلیون تن که تا110میلیون تن امسال فقط جای رشد داره(با تعمیرات دوره ای صنعت سیمان و استفاده ازفراورده های نسوز فروش تضمینی این صنعت آشکاره)همچنین با توسعه روز افزون صنعت فولاد کشور(غدیر ایرانیان مبارکه ارفع هرمزگان و....)این صنعتم افق بسیار مناسسبی داره....
    از نکات منفی نسبی:مستهلک بودن برخی از تجهیزات ودر نتیجه انرژی بر بودن(حدودا سالی900میلیون گازو برق مصرفی انرژی داره ولی نکته اینجاس که حدود70% بهای تمام شده مربوط به مواد اولیه و حدود20% هزینه سربارو11% دستمزده.که با حاشیه سود مناسب شرکت وافزایش قیمت محصولات از این باب جای نگرانی نمی مونه از دید من...)
    سهام شناوری سهم حدود40% که81% کل سهام شرکت دست صبا تامین(سهامدار عمده)
    پ بر ایش 4.7 و با افزایش سرمایه68میلیاردی برای748 ریال سود اعلام کرده که تو3ماه31% پوشش داده(هم تعدیل و هم افزایش سرمایه مجدد نیز داره از دید من)
    از بعد تکنیکالحدود410 نقطه مقاومت مهم که چند بار تست شده و قادر به گذر ازش نبوده و370 نقطه حمایت مهم...(در صورت عبور از 400 410 تا 500 مرحله اول کوتاه مدت و میان مدت تا 730 جای رشد داره)...
    پیشاپیش از همفکری دوستان ممنونم...
    البته به هیچ وجه پیشنهاد خرید نمی دم(شفاف سازی:خودم طی 2مرحله به تعداد اندک خرید داشتم و خرید اصلی و مرحله آخر و با برسی کاملتر انجام میدم).

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    اینم یک تحلیل تکنیکال از کفرا از استاد گرانقدرم جناب دکتر holy

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    دوستان کفرا را دریابید....
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    ما هم جمیع بررسی های بنیادیمون در مورد سهم مثبت بود اما تنها دلیل عدم ورودمون در دو کلمه خلاصه میشد:

صبا تامین.............................این حقوقی با یک سنت پسندیده معمولا نمیذاره سهماش از اون حالتی که انتظار داره خارج شن..........در یک حالت سهم میتونه اوج بگیره اونم کوتاه اومدن و تغییر رویه صبا تامینه و در غیر این صورت در اولین مقاومت سهم از +4 تا -4 .....به همین سادگی...
    دوستان میدونن عرضه 5000 تایی ساعت 11.55 دقیقه و روی 395 و آیا میدانند چرا صئر تامین عشق اون فلش قرمزه کنار اسمشه؟

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    متاسفانه کدهای شخصی صبا بد بازیو روی سهم پیاده میکنن و اجازه شکستن مهمترین مقاومت سهمو نمی دن...دلیلشو نمی دونم...

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد ساده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,222 بار در 294 ارسال

فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌ ( كفرا )

بنده به دوستان کفرا را پیشنهاد می کنم . لطفا دوستان بدون غرض شروع به تحلیل سهم کنند .

آلارم خرید سهم با مثبت شدن macd در روز چهارشنبه هم صادر شده .

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابااتی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابااتی نمایش پست ها
    بنده به دوستان کفرا را پیشنهاد می کنم . لطفا دوستان بدون غرض شروع به تحلیل سهم کنند .

آلارم خرید سهم با مثبت شدن macd در روز چهارشنبه هم صادر شده .
    با درود
    نسبت p/e اين سهم56/4 است كه در صنعت كاني هاي غيرفلزي پايين ترين مقدار را داراست. شركت در 6 ماهه حدود 60% پوشش بودجه داشته است و از نظر تكنيكال نيز پس از شكست مقاومت 340 ،مقاومت 355 در سطح 38% فيبو را پيش رو دارد. گمان من علت درجا زدن اين سهم عدم اراده صبا تامين به عنوان سهامدار عمده آن است. به عقيده شما سهم جاي تعديل مثبت را دارد؟ حركت صعودي سهام در ميان مدت را تا چه قيمت هايي متصور هستيد؟
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 120 نخست 123451252102 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع