صفحه 6 از 120 نخست ... 34567891656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

کاربر فعال
    تشکر شده 2,028 بار در 537 ارسال
    سهم نتونسته خودش رو بالاي 411 كه 2 مقاومت قبليه تثبيت كنه
    خط روند سهم 420 تومنه كه باز هم از گذر اون ناكام مونده
    سهم در يك روند خنثي قرار داره و داره نوسان ميده بين 420 و 310

آر اس اي به مقاومت خودش خورد و در اشباع و مكدي هم نزولي نشون ميده

هميشه اين اخبار در مقاومتها شايع ميشه براي رد كردن مقاومت مذكور

من بودم سراغش نميرفتم و اگر ميرفتم بعد پول بك تا اصلاح لازم انجام بشه

البته اينا همش نظره و ممكنه اشتباه باشه

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید يگانه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,222 بار در 294 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط يگانه نمایش پست ها
    سهم نتونسته خودش رو بالاي 411 كه 2 مقاومت قبليه تثبيت كنه
    خط روند سهم 420 تومنه كه باز هم از گذر اون ناكام مونده
    سهم در يك روند خنثي قرار داره و داره نوسان ميده بين 420 و 310

آر اس اي به مقاومت خودش خورد و در اشباع و مكدي هم نزولي نشون ميده

هميشه اين اخبار در مقاومتها شايع ميشه براي رد كردن مقاومت مذكور

من بودم سراغش نميرفتم و اگر ميرفتم بعد پول بك تا اصلاح لازم انجام بشه

البته اينا همش نظره و ممكنه اشتباه باشه
    من فکر می کنم همین منفی چند روزه پول بک بود .

شما به نمودار هفتگی که نگاه کنید هم مقاومت قبلی شکسته شده و هم شاخص مک دی مثبت شده این نشان می دهد که سهم در میان مدت روند صعودی خواهد داشت .

در ضمن یک حقوقی فعال بازار از دیروز اقدام به خرید سهام شرکت کرده و امروز هم مذاکراتی با صبا تامین داشته برای خرید درصدی .

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابااتی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی شاه جهان آواتار ها
    تشکر شده 134 بار در 37 ارسال
    نظرتون در مورد کسرام چیست ممنون
    شنگلاسیون

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    سرمایه گزاریم رو کفرا اشتباه بود! امروز خطی رو شکست که نباید میشکست! فردا تا کف نزولی میشه روی میدلاین. افتادم تو ضرر ناچارا میمونم با سهم تا پولبکش

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yasser نمایش پست ها
    بعید می دونم بازی بالای 400 خیلی ادامه پیدا کنه به دلیل سیاست سهامدار عمده! مگر این که به قول شما بازی تازه ای قرار باشه شکل بگیره و ما بی خبر باشیم!
    دوستان این پست رو کی زده بودم من...
    این سهم متاسفانه یا هر چیز دیگه به درد نوسان گرفتن از 300 تومان تا 400 تومان می خوره. دلیلش هم باز هم میگم، آقا صدر دوست نداره قیمت این سهم از 400 بالاتر بره.
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yasser نمایش پست ها
    دوستان این پست رو کی زده بودم من...
    این سهم متاسفانه یا هر چیز دیگه به درد نوسان گرفتن از 300 تومان تا 400 تومان می خوره. دلیلش هم باز هم میگم، آقا صدر دوست نداره قیمت این سهم از 400 بالاتر بره.
    یاسر جان نظر شما که کاملا درست بود را به یاد دارم. تحلیلی که رو کفرا داشتم با ریسک همرا بود. منهم ریسک پذیر!! کفرا میتوانست در 2 جهت حرکت کند که من به دلایلی گمان بردم زمان حرکت سهم فرا رسیده که حالا تحلیلم فیل شد.

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    متاسفانه بازار ما جوگیر است و برخی از حقوقی ها سوء استفاده کن
    نمونه بارز آن در کفرا است که بنده به جرات می گویم اگر 4 سهم بنیادی در گروه کاشی و نسوز باشد قطعا یکی از آنها کفرا است حالا یک مشت حقیقی جوگیر میان روی 420 تا 430سهم را تعداد می خرند بعد صبا تامین فقط 550000 تا عرضه می کنه همه می گویند وای صبا عرضه کننده کفرا شده و شروع می کنند به عرضه به بدترین شکل ممکن اونوقت صبا تامین هم راحت میاد پایین ازشون می خره .
    دیروز 50000 تا
    امروز 100000 تا و این قصه ادامه دارد در ضمن یک حقوقی موج سوار دیگه هم که از این آدمای جوگیر خیلی خوشش میاد بزودی میاد بالای یک درصد

حالا این آدما کجا سود می کنند که اینجوری آتش به مالشون می زنند خودش جای سوال داره

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابااتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    امروز روز خوبی برای خرید کفرا بود.
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    امروز روز خوبی برای خرید کفرا بود.

دقیقا سهم امروز روی خط دوم حمایتی چنگال اندرو بود و بسیار خوب واکنش نشان داد .

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابااتی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    امکان تعدیل این نماد وجود دارد؟ + تحلیل بنیادی
    شنبه, 26 آذر 1390 ساعت 11:48

فرآورده های نسوز ایران در دو سال اخیر روند رو به رشد مناسبی داشته و این در حالی است که در گروه کانی های غیر فلزی نسبت پی بر ای پایینی دارد. سخن از تعدیل نسبتا قابل توجه سود هر سهم شنیده می شود و نگاهی به آخرین اطلاعات انتشار یافته شرکت داریم:

فرآورده های نسوز ایران در گزارش شش ماهه سود خالص خود را با سرمایه 68 میلیارد ريال مبلغ 438 ريال از 748 ريال معادل 59 درصد اعلام کرده است.

نخست؛ بر اساس گزارش شرکت، درآمد فروش شرکت با 56 درصد پوشش و بهای تمام شده نیز با 56 درصد پوشش اعلام شده که سبب شده سود ناخالص 55 درصد پیش بینی را محقق کرده است. پوشش 44 درصدی هزینه های اداری تشکیلاتی در کنار تحقق 57 درصد سایر هزینه های عملیاتی، سود عملیاتی را با 61 درصد پوشش مواجه ساخت. از طرفی ایجاد 61 درصد از هزینه های مالی در کنار تحقق 37 درصد درآمد متفرقه سبب شد تا سود قبل از کسر مالیات 60 درصد از پیش بینی خود را محقق کند. پوشش 68 درصدی مالیات نیز در نهایت سبب شد سود خالص 59 درصد پیش بینی را کسب کند.

دوم؛ در مقایسه عملکرد نیمه نخست سال جاری نسبت به دوره مشابه در سال قبل، درآمد فروش با 18 درصد افزایش و بهای تمام شده نیز با 30 درصد افزایش اعلام شده که سبب شده سود ناخالص با 4 درصد افت مواجه شود. اما هزینه های اداری تشکیلاتی نیز در این مدت 8 درصد کاهش یافته که همراه با افزایش 101 درصدی سایر درآمدهای عملیاتی، سود عملیاتی را با 3 درصد رشد نسبت به نیمه نخست سال 89 روبرو کرده است. شرکت در این مدت هزینه های مالی خود را با رشد 65 درصدی اعلام کرده که در نهایت سبب شده با ثبات نسبی درآمدهای متفرقه، سود قبل از کسر مالیات کمی بیش از یک درصد افزایش داشته باشد. رشد نزدیک 2 درصدی مالیات در نهایت باعث رشد 1.2 درصدی سود خالص شرکت نسبت به دوره مشابه در سال قبل شد. لازم به ذکر است که رشد درآمد فروش شرکت با رشد تولید و افزایش بهای هر واحد فروش محصول ایجاد شده است. بهای تمام شده نیز به دلیل رشد ارزش ارز و سهم بالای واردات در تأمین مواد اولیه سبب کاهش سود ناخالص شرکت شده است.

نتیجه؛ با توجه به این موضوع که شرکت در تولید خود افزایشی پیش بینی کرده و از رشد قیمت فروش بهره برده است، اما در صورت افزایش قیمت ارز، هزینه تأمین مواد اولیه با رشد مواجه شده و این به زیان شرکت خواهد بود. به این موضوع توجه می کنیم که در صورت رشد 5 درصدی نرخ ارز، 8.2 درصد از سود قبل از کسر مالیات شرکت می کاهد. با توجه به این موارد و رشد سود شرکت، در صورتی که شرکت با روند فعلی به فعالیت بپردازد، می تواند سود خود را تا بیش از 800 ريال تعدیل کند. اما در صورت فعالیت با روندی مشابه سال قبل در صورت رشد قیمت فروش، کسب سودی بیش از 900 ريال نیز محتمل خواهد بود.

گزارش از نمابورس

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابااتی از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 6 از 120 نخست ... 34567891656106 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع