صفحه 67 از 120 نخست ... 17576465666768697077117 ... آخرین
نمایش نتایج: از 661 به 670 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

عضو عادی
    تشکر شده 645 بار در 203 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

دوستان خریدمان تکمیل شده است آماده ی سهامداری هستیم.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amostafa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال

روند نرخ های سه محصول اصلی به خصوص در آجرهاي قليايي و آجرهاي کربن منيزيتي بسیار عالی هست

ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,078 بار در 4,279 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    روند نرخ های سه محصول اصلی به خصوص در آجرهاي قليايي و آجرهاي کربن منيزيتي بسیار عالی هست

درود..
    دادا..یه نگاه به گزارش تفسیری...فرمت اکسل بنداز..
    شرکت برای 3 ماهه چهارم..میانگین قیمت..کلی فروش را 3/065 دیده..در دی و بهمن..فکر کنم..حدود 3/720..بوده..نکته..مهم..دیگه هزینه سربار است..که برای 3 ماهه چهارم.3/5..میلیارد دیده...که..ثابته.. و از 27/8..میلیارد فروش.به بعد..دیگه سربار..اثر کاهنده بر سود نداره..
    به عبارتی وقتی فروش از 27/8 ..میلیارد بالا میره..حاشیه سود ..جهش بالایی میکنه...
    نکته..مهم..دیگه..که تعدیل بسیار بالا را قطعی ..میکنه...مقایسه بهای تمام شده فروش در 3 ماهه چهارم...با 3 ماهه اول 97..است....
    بنظرم..سود 80..تا 88 تومانی قطعیست..که در 3 ماهه چهارم..بهای تمام..شده را بالاتر از 3 ماهه اول دیده..که..عقلانی..و..منطقی ..نیست..
    نکته..جالبه دیگه...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

[QUOTE=mey;740573]سود سهم..78...تا 88 تومان..خواهد شد...
    با شرکت صحبت کردم..در مورد...دستکاری قیمتی..خودشون هم...کاملا قبول داشتند....گفتند..در 2..3 روز ..اینده..کاری خواهند ..کرد..که...البته...کارشون بخوره توسرشون...
    می خواستند..ابتدا سود را 73 تومان ..اعلام..کنند...ولی از انجا..که تعدیل قطعی بالاتر از 20 درصد بوده....و..سازمان..بابت..تعدیل بعد از سود 73 تومانی ..گیر ..می داده....تعدیل را گذاشتند...بعد از تحقق فروش ..اسفند...
    بدون شک اراذلی ..که بازی در میرن..کاملا از اطلاعات داخلی ..مطلعند..
    [/QUOTE]

قطع بیقین افرادی دارند روی برخی حمایت ها فشار فروش میارن.امروز من 99 درصد احتمال میدادم مثبت بشه ولی برخی حجم های مشکوک فروش نذاشت مثبت بشه.
    405 تومن رو هم دید ،من فکر میکنم قیمت خوبی برای برگشت باشه،بذار ببینیم فردا چیکار میکنند.معاملات فردا برای خود من مهم هست.میخوام رفتار سهم به حمایت 405 تومن رو ببینم.
    کلا روی سهام که پتانسیل بالایی برای صعود دارند مانور زیادی در کف یا اصلاح میدهند ولی خب تمامی این درجا زدن ها و اندک اصلاح ها بسرعت و با رشد شارپ تا قیمت هایی جبران خواهد شد.
    فباهنر رو یادتونه چقدر بازی دادن ولی وقت صعود مثل موشک رفت بالا.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/03/05 در ساعت 19:23
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

[QUOTE=orumbourse;740587]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    سود سهم..78...تا 88 تومان..خواهد شد...
    با شرکت صحبت کردم..در مورد...دستکاری قیمتی..خودشون هم...کاملا قبول داشتند....گفتند..در 2..3 روز ..اینده..کاری خواهند ..کرد..که...البته...کارشون بخوره توسرشون...
    می خواستند..ابتدا سود را 73 تومان ..اعلام..کنند...ولی از انجا..که تعدیل قطعی بالاتر از 20 درصد بوده....و..سازمان..بابت..تعدیل بعد از سود 73 تومانی ..گیر ..می داده....تعدیل را گذاشتند...بعد از تحقق فروش ..اسفند...
    بدون شک اراذلی ..که بازی در میرن..کاملا از اطلاعات داخلی ..مطلعند..
    [/QUOTE]

قطع بیقین افرادی دارند روی برخی حمایت ها فشار فروش میارن.امروز من 99 درصد احتمال میدادم مثبت بشه ولی برخی حجم های مشکوک فروش نذاشت مثبت بشه.
    405 تومن رو هم دید ،من فکر میکنم قیمت خوبی برای برگشت باشه،بذار ببینیم فردا چیکار میکنند.معاملات فردا برای خود مهم هست.میخوام رفتار سهم به حمایت 405 تومن رو ببینم.
    کلا روی سهام که پتانسیل بالایی برای صعود دارند مانور زیادی در کف یا اصلاح میدهند ولی خب تمامی این درجا زدن ها و اندک اصلاح ها بسرعت و با رشد شارپ تا قیمت هایی جبران خواهد شد.
    فباهنر رو یادتونه چقدر بازی دادن ولی وقت صعود مثل موشک رفت بالا.
    ...درود..ارادت...دقیقا درست..میفرمایید.
    دادا..این جانوران..دارند..نمودار سازی ..میکنند..تمام هدفشان ..هم..همینه..حد ضرر..برخی را فعال کنند...
    اینکاره هم نیستند..و..گرنه اینقدر ..تابلو کار نمیکردند..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

]d..چیزی که بنده از رفتار تریدر های فعلی متوجه میشم..اینه..که وقتی سهمی مفت باشه.نمیخرند و هر چه سهم به سمت جایگاهش برود و گرانتر شود.مشتاق تر به خریدند.
    کفرای 410 این روزها داره با 350 بعد مجمع قیمت می خورد..با کف سود 100 تومانی و افزایش سرمایه 35 تا 50 درصدی..
    در هیچ دوره ایی پی بر ایی سهم های کوچک با سهم های بزرگ برابر نبوده.. است..کفرا از فولاد هم ارزانتر داره..معامله..میشه..فولاد با تقسیم 40 تومانی در میاد 250 ..سود 97 را هم.با توجه به افزایش بهای تمام شده ناشی از مصرف الکترود با قیمت های بالا...کفش را همین 70 در نظر بگیریم..میشه..پی بر ایی 3/6....
    کفرا با کف سود 100..برای 97...و مجمع 2 ماه زودتر از فولاد..و سود تقسیمی...50.... 60 تومانی..داره با پی بر ایی 3/5..3/6 معامله..میشه...
    ..این..تناسب ..ناشی از اشتباه بازاره...و منطقی نیست....برای فروش همان قدر دلیل محکم و قوی نیازه..که برای خرید...فروش کفرا در این قیمت ها ..هیچ توجیهی جز..عدم تحلیل نداره..
    میگن گذشته پند اینده است...فباهنر300..زاگرس2100..فاسم ین.370.فراور900...و..نشان دادند..که عدم تحلیل .تاوان سنگینی برای فروشنده داره...و این سیکل همیشه..تکرار شونده بوده...

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

دوستان یه مطلب دیگه هم در مورد کفرا بگم قول میدم دیگه پستی در مورد کفرا ارسال نکنم.
    همونطور که میدونید من کف سهم رو 405 تومن دونسته ام و امروز هم به اون رسید امیدواریم از این قیمت دیگه برگرده و وارد روند صعودی بشه .حالا بهرحال اگر نتونست برگرده ،باور کنید که دیگه کوتاهی از من نبوده و سهم رو دستکاری میکنند ولی مطمئن باشید که دیگه نزدیک کف هستیم شاید 405 تومن برنگرده ده یا پانزده تومن نهایتا پایین بیاد.
    این اخرین نظر من در مورد کفرا خواهد بود و تا شروع روند صعودی و اولین مقاومت در روند صعودی پستی نخواهم فرستاد.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/03/05 در ساعت 22:49
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

جمبزه.خرداد تا .مهر ماه را..میوفته... سهم..امسال..78 تا 85 می سازه..کلا 6..7 روز دیگه..تا پایان 96 داریم..اواخر اردیبهشت یا نیمه اول خرداد..مجمع تقسیم..سود داره.....میشه 2 ماه.. کسانی که در این 2 ماه سهامداری کنند...سهم..براشون..340 تا 360..تمام..میشود...سهمی که کف سود 100..110..تومانی در 97.مسجله... سهم با فرض..سود 80 تومانی 96....در 3 ماهه چهارم..32 تومان ساخته....کلا 3 ماهه اخر هر سال..معیار ..مناسبی برای پیش بینی سال مالی بعد است......ساختن سود 32 تومانی در 3 ماهه چهارم...یعنی توانایی سودی 120..130..تومانی. در 97 ...بدون جمبزه.. سهامدار کنید..به 5درصد بالا پایین کار نداشته باشید..این 5 درصد ها...نه کسی را پولدار کرده..نه فقیر...هدفتان سودی 60 تا 100 درصدی ..در میانمدت باشه... سهم داره با پی بر ایی 5.در 2 ماه مانده به مجمع..معامله..میشه..و با پی بر ایی حداکثر 3/5 در 97با احتساب دی پی اس مجمع96..افزایش سرمایه 35 تا 50 درصدی ...هم قطعیست... وقتی بدانید..چه سهمی دارید..شرایطش چگونه است..و چه پتانسیل هایی دارد... دیگه برای 5 درصد بالا ..پایین اهمیتی قائل نخواهید شد...

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...کفرا ثابت کرد..سهم.مفت را نمیشود مفت تر خرید..امروز هم حقوقی خرید..و..هم حقیقی...کاملا هم با هم هماهنگ بودند...تا 414/3 هم..هر چی بود برداشتند...
    اسفند هم..گویا عددی حدود 15 میلیارد فروش داشته...قطع بدانید با 4 برابر شدن عوارض واردات اجر نسوز..یعنی از 4 به 20 درصد..بازاری به مراتب بهتر از 96 داره....حجم مصرف اجر نسوز حدود 300 هزار تنه...که حدود 30..40..هزار تن ...وارد ..میشد...با این قیمت دلار و عوارض 5 برابری...دیگه کاملا واردات..صرفه اقتصادیش را از دست..میده...
    جا داره یادی کنیم..از فیلسوفان..تلگرامی..که سیگنال فروش گفرای 415..420 تومانی .و خرید کتوکای 380..390..تومانی را صادر کردند...
    کتوکا شد 305 تومان....امسال 20 تقسیم..کنه...سال 97 هم..پرش 50..خواهد ساخت.....بره مجمع در میاد 285....با سود 50 تومانی 97...میشه..پی بر ایی 5/6...ولی ..کفرا 80..می سازد ..60..هم تقسیم..کنه.....میشه 350..بعد مجمع..با کف سود 100..110..تومانی.97...پی بر ایی 3/2..تا 3/5
    کفرا ..بسیار ارزنده تر از کتوکای 305 تومانیست..

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

سهم خوبیه

منم به اندازه ای که وسعم برسه برمیدارم

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع