صفحه 76 از 120 نخست ... 26667374757677787986 ... آخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

عضو فعال
    تشکر شده 24,082 بار در 4,279 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

کتوکا..خوبه.ولی کفرا بهتره..1/5 میلیون .کتوکا.305..میخرید..براتون در میاد 275 بعد..مجمع...کف سود 50.بگیرید..پی بر ایی 5/5...میشه...کفرا 430..بخرید..برید.مجمع...50..60...بد ه..میوفته 370...380..کف سود را بر فرض محال 90 بگیرید...پی بر ایی 4/2...4/1.....بدون جمبزه....بدون افزایش سرمایه..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

به عشق می خان و اروم بورس خان خریده ام.هرکس میخواهد بفروشد. دو تا سهم عشقی دارم یکی پلوله به عشق احمدخان خان بزرگ خریده ام. یکی هم این به عشق می خان.
    از همان سال ها که زنش را طلاق داد و جانش را نجات داد عاشقش گشته ام. این پسر حرف ندارد.هر کس خلافم بگوید جاهل است.ارومبورس خان هم گاهی خودش یک طوری می شود اما در همه بورس 5 تا نقاش و صافکار مثلش نمی باشد.
    با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

خیلی ببخشید..بی ادبی نباشه...اما من یکی که نموده شدم از معاملات این سهم...لامصب نه میره بالا..نه میاد پایین...نه حد سود میزنه..نه حد ضرر....البته جو درماتیک بازار هم بی تاثیر نبوده

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    خیلی ببخشید..بی ادبی نباشه...اما من یکی که نموده شدم از معاملات این سهم...لامصب نه میره بالا..نه میاد پایین...نه حد سود میزنه..نه حد ضرر....البته جو درماتیک بازار هم بی تاثیر نبوده
    ...دادا ..سهمی که قرار باشه...گین.خاصی بده...این بازیها را هم داره....اقا..11 ماه...فلوله..همه رقمه...با هر لوله ایی که دستش امد..چدنی.فولادی...بتنی...ما را ..نوازش و...داد....از مثبت 4..رنج..میزدن..منفی 3......با کله میخواستم برم...تو دیوار.....ولی اخر سر..خودش...مهربان شد....از دلمان در اورد...خوبی ..کفرا...کربن..اینه..که...مسیر داری..میدونی قراره..کجا بره...دیر زود داره سوخت سوز ...نداره...
    دادا..ملت..میرن..سکه..میخرن..ک ه 6 ماه دیگه 20 درصد بگیرند...با دم..هم..گردو..میشکنند...من خودم..کفرا ..کربن.را سکه 1100..میبینم...که 1 ساله.....قراره 2200 بفروشم......چی میخواهیم..دیگه...
    با بقیه سرمایه هم...میچرخیم..تو بازار..
    دادا..طرف کاذر خریده..220..pm داده..که کی افزایش سرمایه جایزه را میدن.....تریدرها این شکلی شدن...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ...دادا ..سهمی که قرار باشه...گین.خاصی بده...این بازیها را هم داره....اقا..11 ماه...فلوله..همه رقمه...با هر لوله ایی که دستش امد..چدنی.فولادی...بتنی...ما را ..نوازش و...داد....از مثبت 4..رنج..میزدن..منفی 3......با کله میخواستم برم...تو دیوار.....ولی اخر سر..خودش...مهربان شد....از دلمان در اورد...خوبی ..کفرا...کربن..اینه..که...مسیر داری..میدونی قراره..کجا بره...دیر زود داره سوخت سوز ...نداره...
    دادا..ملت..میرن..سکه..میخرن..ک ه 6 ماه دیگه 20 درصد بگیرند...با دم..هم..گردو..میشکنند...من خودم..کفرا ..کربن.را سکه 1100..میبینم...که 1 ساله.....قراره 2200 بفروشم......چی میخواهیم..دیگه...
    با بقیه سرمایه هم...میچرخیم..تو بازار..
    دادا..طرف کاذر خریده..220..pm داده..که کی افزایش سرمایه جایزه را میدن.....تریدرها این شکلی شدن...
    مخلص دادا...قبول دارم...سود تو سهامداری هست میلاد جون...فعلا یک مجمع میریم باهاش یکماه دیگه...سهم با قیمت امروز در بیاد 360

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

کتوکا..خوبه.ولی کفرا بهتره..1/5 میلیون .کتوکا.305..میخرید..براتون در میاد 275 بعد..مجمع...کف سود 50.بگیرید..پی بر ایی 5/5...میشه...کفرا 430..بخرید..برید.مجمع...50..60...بد ه..میوفته 370...380..کف سود را بر فرض محال 90 بگیرید...پی بر ایی 4/2...4/1.....بدون جمبزه....بدون افزایش سرمایه..
    دیروز 303 .کتوکا خریدید امروز تا 287 هم فروختید...عقل ندارید..چه مرگتان است...پولتان را از سر راه اوردید.با خودتون چند چندید.این رقمه برید جلو..بدون حتی 1 مساوی میرید..ته جدول..

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

دیروز 303 .کتوکا خریدید امروز تا 287 هم فروختید...عقل ندارید..چه مرگتان است...پولتان را از سر راه اوردید.با خودتون چند چندید.این رقمه برید جلو..بدون حتی 1 مساوی میرید..ته جدول..

متاسفانه بدبختی سهامداران جزء که با تکنیکال معامله میکنند اینه که اصلاح های 5 یا 10 درصدی رو میبینند ولی صعودهای 100-200 درصدی رو نمیبینند.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

متاسفانه بدبختی سهامداران جزء که با تکنیکال معامله میکنند اینه که اصلاح های 5 یا 10 درصدی رو میبینند ولی صعودهای 100-200 درصدی رو نمیبینند.
    ..درود...اقا اینا هیچ خدایی را بنده..نیستند...روش ترید اینا فقط از روی حرف..ایکس ایگرگه.....خوب هم دارن..میدوشنشان....فقط ماندم..چقدر باید ابله باشند....که...باز هم سواری بدن....
    ترامپ باید دوشیدن را از بعضی از این شیادان تلگرامی یاد بگیره...شده با بعضی از این دوشیده شدگان...ارتباط گرفتم...پرتفوی ها...و..ضرر هاشون...دود از سر ادم....در میاره...بدبختی ..تحصیل کرده هم هستند...طرف فوق لیسانس بیهوشی بود...با 116 میل وارد بازار شده...دیروز 71 میل براش مانده بود...دلیل خرید هاش را میپرسیدی......عموما ...فلانی گفت..بیساری گفت...منطق خریدهاش بوده.......ادم..میماند...شلوار را هم اینجوری ..نمیخرند...

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال

..درود...اقا اینا هیچ خدایی را بنده..نیستند...روش ترید اینا فقط از روی حرف..ایکس ایگرگه.....خوب هم دارن..میدوشنشان....فقط ماندم..چقدر باید ابله باشند....که...باز هم سواری بدن....
    ترامپ باید دوشیدن را از بعضی از این شیادان تلگرامی یاد بگیره...شده با بعضی از این دوشیده شدگان...ارتباط گرفتم...پرتفوی ها...و..ضرر هاشون...دود از سر ادم....در میاره...بدبختی ..تحصیل کرده هم هستند...طرف فوق لیسانس بیهوشی بود...با 116 میل وارد بازار شده...دیروز 71 میل براش مانده بود...دلیل خرید هاش را میپرسیدی......عموما ...فلانی گفت..بیساری گفت...منطق خریدهاش بوده.......ادم..میماند...شلوار را هم اینجوری ..نمیخرند...
    خدا رو شکر حالا این طرف تحصیلکرده بیهوشی بود

الان متاسفانه تحصیلکرده های مالی ما هم همینطور شدن!!
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

.....هر کسی سهامدار کفرا بود..توانست..از 10 تا 30 درصد ..ریزش بازار...در امان باشد..با احتساب سود 50...60...تقسیمی...سهم...360...370...تم ام...میشه..سهمی که در 3 ماهه چهارم...25 تا 30..تومان عملیاتی سود ساخته..
    در 15 روز فروردین..9...تا 10..میلیارد فروش محصول.داشته.....سهم...توانایی ..100 تا 130..تومان سود سازی در 97 را داراست....کلا 13..14 روز ..معاملاتی تا مجمع...مانده..ربطی هم به برجام نداره...

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع