صفحه 99 از 120 نخست ... 498996979899100101102109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 981 به 990 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط ZORRO نمایش پست ها
    من از گروه تلگرام کفرا و آقای حاجیان نقل قول کردم که فروش شرکت را تا این رقم تخمین زدند .

================================================== ===============
    یه نکته هم بگم از روزی که این شخص حقیقی به ترکیب درصدی ها اضافه شده روند سهم خراب شد .

دیروز مشخص بود عمدا روند سهم را مختل کردن ...

اردرهای خرید ۱۰۰۰ تا و ۷۰۰ تا دونه و از اونطرف اردرهای فروش ۸۵ هزارتایی و ۶۰ هزار تایی ...
    اجبارا از منبع موثقی تحقیق کردم و متوجه شدم از اصفهان آقایان مشغول دستکاری قیمت هستند .
    دیروز هم با کارگزاری مربوطه تماس گرفتیم و تذکر دادیم .
    امروز هم آقای م... ولخرجی کرده و ۱۶۰۰ عدد اضافه کرده اند . خسته نباشی دلاور ... خسته نباشی پهلوان ...
    درسته امروز روی معاملاتش زوم شدم دیدم یکی به عمد رنج منفی میزنه و مانع از مثبت شدن سهم میشه.وقتی سهم 690 تومن خریدار داشت به عمد تا 680 تومن رنج منفی میزد در حالیکه میتونست خیلی راحت در 690 تومن بفروشه.بهرحال شیوه ناجوانمردانه ای برای جمع آوری سهم هست.ولی ما همچنان با سهم هستیم،اهداف مشخص و ما هم مصمم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

من از گروه تلگرام کفرا و آقای حاجیان نقل قول کردم که فروش شرکت را تا این رقم تخمین زدند .

================================================== ===============
    یه نکته هم بگم از روزی که این شخص حقیقی به ترکیب درصدی ها اضافه شده روند سهم خراب شد .

دیروز مشخص بود عمدا روند سهم را مختل کردن ...
    اردرهای خرید ۱۰۰۰ تا و ۷۰۰ تا دونه و از اونطرف اردرهای فروش ۸۵ هزارتایی و ۶۰ هزار تایی ...
    اجبارا از منبع موثقی تحقیق کردم و متوجه شدم از اصفهان آقایان مشغول دستکاری قیمت هستند .
    دیروز هم با کارگزاری مربوطه تماس گرفتیم و تذکر دادیم .
    امروز هم آقای م... ولخرجی کرده و ۱۶۰۰ عدد اضافه کرده اند . خسته نباشی دلاور ... خسته نباشی پهلوان ...
    این بی پدر ها قبلا هم در 420 تا 450..همین..کار را کردن...کاملا هم با داخل شرکت..مرتبطند...دفه قبل کلی سهم از دست دادند..تا سهم بیارن...زیر 390...حد ضرر فعال کنند..نتوانستند...این سری هم هیچ غلطی نمیتوانند بکنند...فقط..پایین بشینید..ازشون بخرید...
    نمیدانم چرا..بعضی ها ..نمی توانند..سالم..نان بخورند...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید ZORRO آواتار ها
    تشکر شده 390 بار در 62 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    این بی پدر ها قبلا هم در 420 تا 450..همین..کار را کردن...کاملا هم با داخل شرکت..مرتبطند...دفه قبل کلی سهم از دست دادند..تا سهم بیارن...زیر 390...حد ضرر فعال کنند..نتوانستند...این سری هم هیچ غلطی نمیتوانند بکنند...فقط..پایین بشینید..ازشون بخرید...
    نمیدانم چرا..بعضی ها ..نمی توانند..سالم..نان بخورند...
    درود بر جناب mey عزیز

بله قطعا این بار نیز تیرشان به سنگ میخورد . از قدیم گفتن کلوخ انداز را پاداش سنگ است .
    جناب mey عزیز اگر تحلیل جدیدی از کفرا دارید خوشحال میشم اینجا بنویسید .
    از تحلیل های قبلی شما هم تشکر میکنم .
    خوبی تنها سرمایه گزاری است که شکست ندارد .

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ZORRO از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

درود بر جناب mey عزیز

بله قطعا این بار نیز تیرشان به سنگ میخورد . از قدیم گفتن کلوخ انداز را پاداش سنگ است .
    جناب mey عزیز اگر تحلیل جدیدی از کفرا دارید خوشحال میشم اینجا بنویسید .
    از تحلیل های قبلی شما هم تشکر میکنم .
    ارادتمند...بنظرم..امسال راحت 200 میلیارد فروش داره..
    شرکت برای 1..2..ماه..موجودی با تمام شده کم..داشت...بنظرم..باید از شهریور..شاهد افزایش نرخ ..محصولات باشیم..
    امسال کف سودش 100...110.... ولی با فروش 200 میلیارد...راحت 140..150..میسازه..... سهم کوچکیست پی بر ایی 6..7..بدیم..900..تا 1000..میتواند ببیند...حالا اگر گفته منابع جناب حاجیان عزیز...درست باشه..و فروش بره 240..میلیارد..سهم...راخت 200..میسازد..و 1300...1400..قیمت تعادلیش خواهد شد..
    نشان هم داده..که افزایش نرخ..مواد اولیه را به راحتی در فروش پوشش میده...

پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ارادتمند...بنظرم..امسال راحت 200 میلیارد فروش داره..
    شرکت برای 1..2..ماه..موجودی با تمام شده کم..داشت...بنظرم..باید از شهریور..شاهد افزایش نرخ ..محصولات باشیم..
    امسال کف سودش 100...110.... ولی با فروش 200 میلیارد...راحت 140..150..میسازه..... سهم کوچکیست پی بر ایی 6..7..بدیم..900..تا 1000..میتواند ببیند...حالا اگر گفته منابع جناب حاجیان عزیز...درست باشه..و فروش بره 240..میلیارد..سهم...راخت 200..میسازد..و 1300...1400..قیمت تعادلیش خواهد شد..
    نشان هم داده..که افزایش نرخ..مواد اولیه را به راحتی در فروش پوشش میده...

200 تومن سود بسازه حداقل هدف 1600 تومنه ولی من خودم به هدف های بالای 2000 تومن ایمان دارم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

هر چقدر بفروشید خواهند خرید چون هدف اونها از این خریدها ،فروش در بالای 1500 تومن می باشد.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

فردا بالای 3 درصد مثبت بخوره،دیگه اصلاح یا درستش استراحت تمومه و گاماس گاماس میریم بالای 800 تومن.

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید ZORRO آواتار ها
    تشکر شده 390 بار در 62 ارسال

سلام

چند روزی هست که یک حقوقی تو کفرا خرید داره و معمولا رنج های مثبت ساعت 12:25 را میزنه .
    امروز هم 2 تا حقوقی به غیر از صبا تامین و صدر تامین خرید داشتند که زیر درصد هستند و مشخص نیستند .

حقوقی اول را متوجه شدیم که صنعتی بهشهر است .
    حقوقی دوم را هم کشف میکنم بزودی ...

خدایا کفرای ما را از مقاومت 780 رد بفرما . آمین
    خوبی تنها سرمایه گزاری است که شکست ندارد .

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ZORRO از ایشان تشکر کرده اند:

#کفرا
    فرآورده هاي نسوز ايران دردوره 1 ماهه منتهی به97/05/31 از محل فروش محصولات خود مبلغ 150,956 میلیون ریال درآمد داشته است

این شرکت براساس عملکرد 5 ماهه مبلغ 667,393 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 94% رشد داشته است.

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نگران نباشید و سهامداری کنید.نهایت افت تا 640 تومن میتونه باشه.
    در یکی از کانال ها یکی از بچه ها از احتمال افزایش سرمایه 100 درصدی از سود انباشته و آورده نقدی تا پایان شهریورماه خبر داد راست و دروغش با خودش.
    به تمامی اهداف ذکر شده همچنان معتقدم.

20. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع