صفحه 74 از 120 نخست ... 24647172737475767784 ... آخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    حالا خوبه کفرا صادرات خاصی نداره...و گرنه...چیکار می خواستند بکنند...دلار 4200 اثر منفی داره.چون 65 تا 70 درصد مواد اولیه وارداتیست......ولی با 7 درصد افزایش نرخ جبران..میشه..که دیدیم..به خوبی توانایی افزایش متناسب نرخ فروش را با افزاش هزینه ها داره...من که..میرم.مجمع.....فروش کفرا در این قیمتها اشتباهه..خو دانید..
    برخی موج های اصلاحی ممکنه سهامدارها رو ناامید و یا بترسونه ولی در واقع کاری که این موج ها میکنند اینه که فروشنده های مردد و دو دل رو از سهم خارج میکنند،تا سهم صعود راحتی داشته باشه.
    بعنوان مثال بیشترین مقدار و درصد اصلاح ها در موج دو اصلاحی اتفاق میفته ولی جالب اینکه پس از این اصلاح عمیق ،بیشترین مقدار و درصد صعود یعنی موج 3 نمایان میشه.این یعنی در ناامیدی بسی امید هست.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 574 بار در 109 ارسال

سلام اروم خان .امیدوارم خوب باشین .یه سوال داشتم بنظرتون کسرا حمایت کجا داره برا خرید چه قیمتی خوبه ممنونم جواب بدین . موفق باشین

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید danaisp از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

اگه بهترین سهم دنیا ( اپل ) هم تاپیکش شلوغ بشه

سهامدار عمدش میلوله برای بازی دادن سهامبازاش

اجازه بدید این بدبخت ی نفسی تازه کنه

به موقعش اینم میترکونه

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen18 نمایش پست ها
    اگه بهترین سهم دنیا ( اپل ) هم تاپیکش شلوغ بشه

سهامدار عمدش میلوله برای بازی دادن سهامبازاش

اجازه بدید این بدبخت ی نفسی تازه کنه

به موقعش اینم میترکونه
    یعنی علت منفی خوردن و بالا نرفتن سهم اینه که ما برای کفرا پست و تحلیل میزنیم؟!
    اینم یه اعتقاد غلطی هست که بین فعالین بورس جا افتاده که تایپک رو بالا نیارید تا سهم بالا بره.
    در واقع صعود یه سهم ربطی به تایپک و پست زدن زیاد نداره،سهم اون زمان صعود میکنه که فروشنده زیادی نداشته باشه و خریدار برای خرید مجبور به رنج رو به بالا باشه.
    البته کفرا الان فروشنده زیادی نداره ولی علت منفی خوردنش در بیشتر روزها اینه که در طول معاملات یکی دو نفر با حجم های 50 یا 100 هزار تایی حالا به عمد یا غیرعمد رنج منفی میزنند.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
    سلام اروم خان .امیدوارم خوب باشین .یه سوال داشتم بنظرتون کسرا حمایت کجا داره برا خرید چه قیمتی خوبه ممنونم جواب بدین . موفق باشین

درود
    ولله نظر بدرد بخوری ندارم علت جواب ندادن در دفعه قبلی هم همین بود.وقتی جواب نمیدم یعنی یه نظر قاطع در موردش ندارم.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

...منطق فروشندگان را نمیفهمم...سهم..تا 1 ماه دیگه 50..60...تقسیم..سود داره..در واقع دارید...350..360..سهمتان را حراج..میکنید...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

کفرا ( فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌ )

با سلام و عرض ادب و احترام

طبق اطلاعات دقیق اینجانب از یکی از افراد شاغل در داخل خود شرکت فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌ ، بین دهم تا پانزدهم این ماه گزارش 12 ماهه با سود 70 الی 75 تومانی میشینه روی کدال

نظر شخصی که توی خود شرکت بود که علاوه بر تقسیم سود خوب ، 700 تومان را برای امسال به راحتی خواهد دید و در مجمع که احتمالا حدود سوم خرداد ماه نیز هست ، خبرهای بسیار خوبی اطلاع رسانی خواهد شد .

طرف می گفت حداقل 100 تومان برای سال 1397 سود میسازه

قیمت سهم الان 443 تومان هست ، خب اگه حداقل حداقل 50 تومان تقسیم سود کنه قیمت میشه 393 تومان و شما پی بر ای 6.5 هم حداقل به 100 تومن سال بعد بدی در میاد 650 تومان که 50 تومان هم سود توی مجمع گرفتی میشه همون 700 تومان

700 تومان تقسیم بر 443 تومان یعنی حدودا" 56 درصد سود خالص توی حداکثر 7 الی 8 ماه کاری با کسر 1.5 درصد کارگزاری

خب توی این اوضاع 56 درصد سود توی بازار سهام عالیه

بخصوص که از لحاظ بنیادی بودن و خبرهای خوب هم این سهم پیشتاز هست

یه حقوقی هم از اول بهمن ماه 1396 ( حقوقی اصلی نیست ) بالای 3 میلیون سهم از بازار جمع کرده

بنده به ندرت روی خرید سهمی تاکید می کنم

ولی توصیه اکید من به همه اعضاء محترم و مهمانهای عزیز داشتن مقداری از این سهم در سبدشان هست .

56 درصد توی 7 الی 8 ماه اون هم قطعی خیلی خیلی عالیه

تکنیکال سهم رو هم ، همه اساتید اهداف بالایی برای سهم تایید می کنند

بنیادی محشر + تکنیکال عالی = خرید قطعی سهم
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/04/22 در ساعت 06:59
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

درود بر بابک خان....دادا..چمبزه..هم خودش تاثیر بسزایی بر فاند سهم داره....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی امپراطور بورس آواتار ها
    تشکر شده 138 بار در 50 ارسال

.......................
    ویرایش توسط امپراطور بورس : 2018/04/22 در ساعت 10:22
    توصیه ای به خرید یا فروش یا نگهداری هیچ سهمی ندارم

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امپراطور بورس از ایشان تشکر کرده است:

mey

عضو عادی امپراطور بورس آواتار ها
    تشکر شده 138 بار در 50 ارسال

من هم امروز کفرا خریدم و کفرایی شدم.

همه اینهایی که دوستان می گویند در مورد سود حداقل 100 تومانی 97 و طرح چمبزه و ارزش ذاتی بالای سهم و تقسیم سود بالا و...

همه خوب است ولی در برابر این موردی که دیده ام که اگر درست باشد که خودم احتمال بسیار زیاد می دهم درست است اینها هیچ است و بی ارزش...

کفرا به احتمال بسیار زیاد یک برگ آس دارد که رو کند کل بازی و فاند شرکت عوض می شود و به نظر من اگر به قول دوستان امسال 100 تومان بسازد با این مورد و اگر حقیقت داشته باشد که خودم احتمال بسیار زیاد می دهم درست است می تواند در صورت اجرایی شدن در سال آینده حداقل 300 تومان بسازد و سودش را سه برابر کند.

این پستی که دیدم که اگر درست باشد احتمالا کفرا به شاه ماهی بورس ایران تبدیل می شود و حداقل جای یک رشد 100 درصدی را فعلا دارد.خودم احتمال بسیار زیادی می دهد شرکت رفته است به دنبال بی نیاز کردن خود از خرید منیزیت آن هم به وسیله تولید منیزیت از دولومیت.

پست مورد نظر این است:

به نقل از کانال هات سیگنال :

ارزش معادن دولومیتی در چیست ؟

دولومیت که تحت عناوین "دولوستون" و "سنگ دولومیت" نیز شناخته می شود، سنگی است رسوبی که عمدتاً از کانی دولومیت با فرمول شیمایی CaMg(CO2)3 شکل گرفته است .

دولومیت از جمله مواد معدنی مهمی است که به عنوان کانی مادر فلز منیزیم شناخته می شود.

تقاضا براي مصرف منيزيم و آلياژهاي آن به خاطر داشتن مزايايي چون چگـالي كم، استحكام بالا، قابليت شكل پذيري خـوب ، خواص مكانيكي ، مقاومـت بـه خـستگي بـالا، و هـدايت الكتريكـي و حرارتي بالا ، در دهه اخيـر بـه طـور پيوسـته افزايش يافته است.

منیزیم کربنات (یا همان منیزیت) ترکیب پایه تولید بسیاری از ترکیبات منیزیم است که در صنایع مختلف ... خصوصا ترکیبات نسوز کاربرد دارد .

آکاهیم ترکیبات نسوز در صنایع مهمی چون فولاد ، مس ، ریخته گری ، آلومینیوم ، پتروشیمی و پالایشگاه ها کاربرد دارد .

از آنجایی که کانسار منیزیت در ایران فقط محدود به چند ذخیره کوچک در استان خراسان جنوبی است، تولید منیزیت از سنگ معدن آن با مشکل روبرو شده است.

بنابراین تنها ماده اولیه جامدی که برای تولید منیزیت در ایران وجود دارد، سنگ معدن دولومیت است که در کشور یافت می شود.

بر اساس مطالعات زمین شناسی صورت گرفته، در بیشتر پهنه های معدنی ایران چون استان های همدان، یزد، لرستان، سیستان بلوچستان، خراسان بزرگ، گلستان و مازندران کانی زایی دولومیت اتفاق افتاده که بر اثر آن ذخایر عظیمی از فلز منیزیم در دل این کانی ها قرار گرفته است.

اما با توجه به میزان آن می توان چند نقطه از کشور را مهد دولومیت دانست ، استان همدان یکی از نقاط هدف این ماده معدنی ( با ذخایر دولومیت خلوص بالا )به شمار می رود.

شرح مطالب بعنوان پیش درآمد بماند تا بعد ...

تا انشاا... در آینده نزدیک با خروجی خبرهای خوب و بسیار مهم از کفرا در خدمتتان باشیم .

یعنی اگر این پیش بینی من با توجه به این پست درست باشد با یک سهم دیگری طرف هستیم با پتانسیل افزایش سود انفجاری

ممکن هم هست اینها همه توهمات من باشد و شرکت به دنبال تولید منیزیت از دولومیت نباشد ولی تجربه سالها در بورس بودن به من می گوید در این سهم خبری است.

دوستان هم خودشان می توانند حساب کنند مثل می عزیز که اگر قرار باشد شرکت دیگر منیزیت نخرد و خودش تولید کند سود شرکت حداقل چند برابر می شود.

به نظر من سودش حداقل سه برابر می شود چون بیشترین مواد اولیه ای که مصرف می کند همین منیزیت است تازه این بدون توجه به دیگر عوامل سودساز مثل افزایش قیمت محصولات و امکان تولید محصولات جدید و... است.

دیگه تصمیم با خود دوستان بنده نظراتم را گفتم می خواهید سهمتان را بفروشید یا بخرید یا نگه دارید امیدوارم همه پر سود باشید.ولی خودم با توکل به خدا تا بتوانم اضافه می کنم.
    ویرایش توسط امپراطور بورس : 2018/04/22 در ساعت 14:42
    توصیه ای به خرید یا فروش یا نگهداری هیچ سهمی ندارم

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراطور بورس از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع