صفحه 54 از 120 نخست ... 4445152535455565764104 ... آخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    آتیش به مال تون نزنید،مگه دیوونه شدید؟!
    از صف فروش بیاید بیرون.
    اون سهامی باید صف فروش بشند که پشتتون هیچ پشتوانه بنیادی نداره نه این جور سهم ها.
    با سرمایه تون بازی نکنید.
    دیگه ترسیدند....کسی هم که بترسه هر کاری میکنه....احتمالا اواسط بازار کمی بازار منطقی بشه..خریدار بشینه تو کف ها برای خرید

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

بازار یکم جمع شد....بنظر من سهامدارها عجله میکنند در فروش...حتی اگر کسی ریسک را تشخیص میده و میخاد نقد کنه اخر چرا در صف فروش...همین کفرا 360 و 365 امروز هم اوردر میگذاشتند ازشون میخریدند

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

اساسی...اضافه شد...بازار در کوتاه مدت اشتباهات بزرگی مرتکب میشه...ولی در میان مدت..کاملا درست عمل میکند...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    اساسی...اضافه شد...بازار در کوتاه مدت اشتباهات بزرگی مرتکب میشه...ولی در میان مدت..کاملا درست عمل میکند...
    من هم حدود 15 درصد به تعداد قبلی افزودم.اگه فردا هم منفی بشه 10 درصد دیگه اضافه می کنم.
    Honesty is the best policy

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

اونایی که با نظر من در محدوده 350 تا 385 تومن کفرا خریده اند الان کفرا روی 3696 ریال صف خرید 300 هزار تایی داره،با توجه به جو ملتهب کشور ،احتمال هر اتفاقی برای بازار سهام وجود داره و ممکنه رفتار سهامداران خارج از تحلیل منطقی،رفتار هیجانی باشه و هرگونه اتفاق غیرقابل پیش بینی بیفته بنابراین هر کسی با نظر من خریده و نگران آینده سیاسی کشور هست ،میتونه در این قیمت ها بفروشه و یر به یر یا با اندک زیانی از سهم خارج بشه.
    اینو برای کسانی گفتم که ممکنه پست های منو بالا بیارن و بگند ما با پیشنهاد شما خریدیم.
    من خودم فعلا قصد فروش ندارم و سهامدارم.ضمن اینکه در این اوضاع سیاسی دیگه قصدی برای تحلیل در مورد سهام ندارم.وسلام
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

این سهم در روند هستش...فروشش اشتباهه...به سود کم هم نباید قانع بود...سهمی که یک تعدیل برای 9 ماهه داره که تا دو هفته دیگه رو میکنه..و یک تعدیل تپل برای سال اینده...که سود سال اینده اش واقعا چشمگیره...بنده که معتقدم 130 عملیاتی میسازه...در صفحات قبل هم از این سود حرف زدیم...بنظر من با فروش 120 تا 140 میلیارد سالیه..و حاشیه سود 50 درصد ...قطعا این سود عملیاتی محقق میشه

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    اونایی که با نظر من در محدوده 350 تا 385 تومن کفرا خریده اند الان کفرا روی 3696 ریال صف خرید 300 هزار تایی داره،با توجه به جو ملتهب کشور ،احتمال هر اتفاقی برای بازار سهام وجود داره و ممکنه رفتار سهامداران خارج از تحلیل منطقی،رفتار هیجانی باشه و هرگونه اتفاق غیرقابل پیش بینی بیفته بنابراین هر کسی با نظر من خریده و نگران آینده سیاسی کشور هست ،میتونه در این قیمت ها بفروشه و یر به یر یا با اندک زیانی از سهم خارج بشه.
    ا
    ینو برای کسانی گفتم که ممکنه پست های منو بالا بیارن و بگند ما با پیشنهاد شما خریدیم.
    من خودم فعلا قصد فروش ندارم و سهامدارم.ضمن اینکه در این اوضاع سیاسی دیگه قصدی برای تحلیل در مورد سهام ندارم.وسلام

یه چیز رو من بگم انگار سوتفاهم شده،این پست رو من بخاطر رفع مسئولیت زدم نه چیز دیگه.
    گفتم هر کسی نگران بورس و آینده سیاسی کشور هست میتونه بفروشه.این سیگنال فروش یا خرید نیست فقط رفع مسئولیت بخاطر چند پست تحلیلی من در مورد کفرا هست.
    وگرنه من خودم بهتره از همه میدونم کفرا در این قیمت ها چه در گرانبهایی هست.

همچنان به تمامی اون اهدافی که در مورد کفرا گفتم ایمان دارم ولی در این شرایط سیاسی کشور ،نظری روی سهام نمیدم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

هر روز 1.1 میل یا 1.3 میل معامله میشد اما امروز در کمتر از یک ساعت 700 هزار تا معامله شده.هر روز که میگذره خریدار هم قیمت خرید رو بالاتر میاره هم عجول تر میخره.

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

کتوکا (همگروه کفرا) طی شفاف سازی اعلام کرده سودش رو 81 درصد تعدیل مثبت خواهد داد ،یعنی سودش رو از 188 ریال به 341 ریال خواهد رسوند.
    ببینیم کفرا چقدر تعدیل مثبت خواهد داد؟

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

خرید تکمیل شد....
    به امید نوسانات و اینکه شاید میشد پایینتر خرید و یا باید صبر می کردم نخریدم...بخاطر تعدیل احتمالی خریدم...
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع