صفحه 61 از 120 نخست ... 11515859606162636471111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام

به نظر بنده سهم از لحاظ بنیادی بسیار مناسب هست ولی ماگزیمم 65 تا 70 بتونه امسال بسازه . ضمنا" احدی نمیتونه ادعا کنه که توی مجمع چقدر تقسیم میشه . شاید اومدن و گفتن هیچ سودی نمیدیم ولی در عوض افزایش سرمایه از انباشته داده بشه و همین سودی که میخواد پرداخت بشه هم جزو افزایش سرمایه منظور کنند و برای سال 96 هیچ سودی پرداخت نشه .

سهم سال دیگه قبول دارم 100 تومن میسازه و سهم از لحاظ بنیادی ارزشمند هست ولی eps در سال دیگه مطابق قانون جدید اعلام نیمشه .

به نظر بنده برای خرید سهم عجله ای نیست و در هفته های پایانی اسفند به علت فشار فروش برای تامین نقدینگی شب عید می توان این سهم را در همین قیمتهای 415 تومان خریداری نمود . فعلا اگر نقد هستید نوسانگیری روی سهام دیگه بکنید و آخر اسفند این سهم را بخرید.

باز هم میگم سهم عالیه توی همین قیمتها ولی اینکه دوستان میگن فلان قدر تقسیم میکنه اصلا صحیح نیست و شاید یک ریال هم تقسیم نکرد !!!!
    درود و سپاس از نقد شما
    پس به استناد همین صحبت شما...کسی هم نمیتونه ادعا کنه سودی تقسیم نمیشه..ما تحلیل میکنیم...ادعایی نداریم...عدد و رقمها هم تو چند صفحه قبلی تاپیک هست...بنظر بنده تا شب مجمع سهم 550 تومنه...سهم میخریم...حد ضرر میگذاریم...به حد زیان هم پایبند هستیم..این هم که گفتند اواخر اسفند میشه 415 تومن خرید...امیدوارم بشه..بهر حال میشه سهم های در سود خودرویی و تک سهمها را به این سهم ویا دیگر سهم های بنیادی تبدیل کرد(صرفا نظر شخصی)

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

یا از کف 411 تومن چند روز پیش یا 405 تومن باید یه موج صعودی تشکیل بده.
    زیر 405 تومن اومد یعنی تحلیل من اشتباهه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    یا از کف 411 تومن چند روز پیش یا 405 تومن باید یه موج صعودی تشکیل بده.
    زیر 405 تومن اومد یعنی تحلیل من اشتباهه.
    درود
    من احتمال زیاد میدم...اون تحلیل موج شماری شما که چند روز پیش گذاشتید درست باشه و برگرده...بهر حال تحلیل هست و بازار یعنی دنیای احتمالات

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    درود
    من احتمال زیاد میدم...اون تحلیل موج شماری شما که چند روز پیش گذاشتید درست باشه و برگرده...بهر حال تحلیل هست و بازار یعنی دنیای احتمالات
    درود بر شما

من کاهش قدرت روند اصلاحی رو میبینم.معاملات اخیرش هم یه جورایی در موج 4 بودنش رو تایید میکنه.چون موج های 4 خیلی فریبنده و مکار رفتار میکنند،خاصیت این موج ها غیرقابل پیش بینی بودنشون هست.مثبت دیروز جاش رو به منفی امروز داد و چه بسه شنبه مثبت معامله بشه ،بهرحال اون چیزی که من از معاملات امروز فهمیدم سه تا رنج منفی هر کدوم 90 تا 100 هزار تایی زده شد و سهم رو تا منفی برد و ممکنه
    روزهای دیگه از این رنج منفی ها خبری نباشه و احتمالا هر چقدر به روزهای اخر سال نزدیک میشیم تردید در فروشنده ها و عجله خریدار رو شاهد خواهیم بود.سپاس
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

به نظر بنده سهم از لحاظ بنیادی بسیار مناسب هست ولی ماگزیمم 65 تا 70 بتونه امسال بسازه . ضمنا" احدی نمیتونه ادعا کنه که توی مجمع چقدر تقسیم میشه . شاید اومدن و گفتن هیچ سودی نمیدیم ولی در عوض افزایش سرمایه از انباشته داده بشه و همین سودی که میخواد پرداخت بشه هم جزو افزایش سرمایه منظور کنند و برای سال 96 هیچ سودی پرداخت نشه .

سهم سال دیگه قبول دارم 100 تومن میسازه و سهم از لحاظ بنیادی ارزشمند هست ولی eps در سال دیگه مطابق قانون جدید اعلام نیمشه .

به نظر بنده برای خرید سهم عجله ای نیست و در هفته های پایانی اسفند به علت فشار فروش برای تامین نقدینگی شب عید می توان این سهم را در همین قیمتهای 415 تومان خریداری نمود . فعلا اگر نقد هستید نوسانگیری روی سهام دیگه بکنید و آخر اسفند این سهم را بخرید.

باز هم میگم سهم عالیه توی همین قیمتها ولی اینکه دوستان میگن فلان قدر تقسیم میکنه اصلا صحیح نیست و شاید یک ریال هم تقسیم نکرد !!!!
    ..دادا یا صورت مالی سهم را ندیدی..یا نمیدونی...افزایش فروش...افزایش حاشیه سود را در پی داره...
    وقتی سهمی...درر 3 ماهه سوم..با 28 ..میلیارد فروش...19..می سازد...
    همین سهم..در دی ماه..11/9..میلیارد فروش داشته..یعنی به اندازه...43 درصد..کل 3 ماهه سوم...انهم از لحاظ قیمتی ..با ..قلیایی با 17 درصد بالاتر..و..منیزیتی با 11 درصد بالاتر از میانگین 3 ماهه سوم..
    .با زهم..دیمی ..نه یه نگاه به صورت ..مالی بندازی..می بینی عامل تحول سود اوری در 3 ماهه سوم..قلیایی..و..منیزیتی بوده.....فقط در پایان دی..7..میلیارد..موجودی ..قلیایی داشته...
    ..در مورد تقسیم..سود...اولا..شرکت در پایان..95..35 انباشته داشته... دوما..به سیاست..تقسیم..سود...6 سال اخیر ..نگاه بیاندازی...معمولا..90...درصد به بالا بوده...
    ..شرکت اگر در بازه...73..تا 88...سود نساخت......قول ..میدم..دیگه .1 کلمه هم ننویسم...
    ...اگر بهمن...12..میلیارد فروخته..باشه..سود سهم...بالا 80..خواهد شد...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    درود و سپاس از نقد شما
    پس به استناد همین صحبت شما...کسی هم نمیتونه ادعا کنه سودی تقسیم نمیشه..ما تحلیل میکنیم...ادعایی نداریم...عدد و رقمها هم تو چند صفحه قبلی تاپیک هست...بنظر بنده تا شب مجمع سهم 550 تومنه...سهم میخریم...حد ضرر میگذاریم...به حد زیان هم پایبند هستیم..این هم که گفتند اواخر اسفند میشه 415 تومن خرید...امیدوارم بشه..بهر حال میشه سهم های در سود خودرویی و تک سهمها را به این سهم ویا دیگر سهم های بنیادی تبدیل کرد(صرفا نظر شخصی)

بنده نیز هیچ ادعایی ندارم که سودی تقسیم نمیشه و شاید بیشتر از 50 تومانی که شما فرمودید هم تقسیم بشه ، فقط بنده نظرم این هست در تحلیل ها دوستان طوری تحلیل بفرمایند که که دوستانی میخواهند سهم را بخرند به این موضوع آگاه باشند که میزان تقسیم سود فقط و فقط در مجمع مشخص میشه ، اینکه سهم بنیادی هست هیچ شکی توش نیست ، اینکه توی این قیمتها ارزشمند هست شکی توش نیست ، اینکه این سهم باید قسمتی از سبد همه دوستان را در بر بگیره شکی توش نیست ، ولی فعلا دارن سهم رو جمع می کنند ، شما در بحثی که عنوان داشته تحلیلتان روی تقسیم سود بود ، پس نفرمایید ادعا نداشتید !!! تحلیل باید طوری باشه که عزیزانی که فرمایشات شما رو می خوانند اشتباه نکنند . شما نوشتی با احتساب 50 تومان مجمع !!!! اصلا شاید 60 تومان تقسیم کرد شاید اصلا هیچی تقسیم نکرد . خواهشا میزان تقسیم را در تحلیلهای خود به صورتی عنوان فرمایید که دوستانی که تحلیل شما را می خواننند به اشتباه نیفتند . متاسفانه دوستان سود 65 تا 70 ماگزیمم 70 تومانی سال 1396 را بالاتر عنوان می کنند !!!! یا سود 100 تومانی سال دیگه را خیلی بالاتر عنوان می نمایند !!!! اینها همه تحلیل هست . ولی تحلیل باید درست باشه . به نظر بنده امسال 65 تا ماگزیمم 70 میسازه و سال دیگه 100 میسازه ، بنده به هیچ عنوان قصد تخریب سهم رو ندارم بزرگوار و خودم هم می خواهم با آورده جدید ، حتما این سهم را بخرم . سهم در این قیمتها بسیار بسیار قیمت مناسبی دارد .در بورس ایران هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست . شاید همین فردا صف خرید شد و دیگر نتوان به راحتی سهم را خرید و شاید هم طبق نظر بنده بشود در اواخر اسفند در قیمت 415 تومان خریداری نمود . در هر صورت در ارزندگی این سهم هیچ شکی نیست . همیشه سود عالی تقسیم کرده و بنیادی بسیار عالی دارد .
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/02/21 در ساعت 13:12
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود بر شما

من کاهش قدرت روند اصلاحی رو میبینم.معاملات اخیرش هم یه جورایی در موج 4 بودنش رو تایید میکنه.چون موج های 4 خیلی فریبنده و مکار رفتار میکنند،خاصیت این موج ها غیرقابل پیش بینی بودنشون هست.مثبت دیروز جاش رو به منفی امروز داد و چه بسه شنبه مثبت معامله بشه ،بهرحال اون چیزی که من از معاملات امروز فهمیدم سه تا رنج منفی هر کدوم 90 تا 100 هزار تایی زده شد و سهم رو تا منفی برد و ممکنه
    روزهای دیگه از این رنج منفی ها خبری نباشه و احتمالا هر چقدر به روزهای اخر سال نزدیک میشیم تردید در فروشنده ها و عجله خریدار رو شاهد خواهیم بود.سپاس
    • دادا..........رنج ها و اردر ها...شبیه هم..است......سهم..کوچک است..میشه در کوتاه مدت...نمودار سازی کرد...ولی در بازه..3 ماهه....در برابر فاند سهم..کاری از پیش نخواهند برد....
    • پاکسان..از 390..تا 410..میخریدم..کسی نگاه..نمیکرد..2 ماه..تمام..تقربا هر روز اضافه..میکردم...پاکسانی..که 420..بازی ..میدادن..رفت.. بالا 600..........کفرا به مراتب ..گین بالا تری خواهد داد
    • ۱۳۹۵/۰۵/۳۱, ۱۸:۰۰
      mey

عضو فعالتاریخ عضویتمهر ۱۳۹۳ارسال2,684تشکر10,903تشکر شده 10,577 بار در 2,552 ارسال

پاسخ : پاکسان (شپاکسا)

تا.95.5.24......78 میلیارد فروش محصول داشته........احتمالا بسیار زیاد...9 ماهه بالای 110 میلیارد فروش خواهد داشت....حقوقی هم خوب داره سهمو از دسته ملت بی تحلیل در میاره.....سهم را با 75 انباشته...و...سود تحلیلی بالای 100 تومان ...دارن....420 میفروشن....
      کدوم شرکت بورسی را سراغ دارید...که 6 ماهه 95..نسبت به 6 ماهه 94.....92درصد افزایش سود اوری داشته باشه....حالا فردا بازم تقدیم حقوقی کنید

مادرم پیامبری بود با یه زنبیل پر از معجزه.....یادم است در اولین سوز زمستانی..النگویش را به بخاری تبدیل کرد

• 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ..دادا یا صورت مالی سهم را ندیدی..یا نمیدونی...افزایش فروش...افزایش حاشیه سود را در پی داره...
    وقتی سهمی...درر 3 ماهه سوم..با 28 ..میلیارد فروش...19..می سازد...
    همین سهم..در دی ماه..11/9..میلیارد فروش داشته..یعنی به اندازه...43 درصد..کل 3 ماهه سوم...انهم از لحاظ قیمتی ..با ..قلیایی با 17 درصد بالاتر..و..منیزیتی با 11 درصد بالاتر از میانگین 3 ماهه سوم..
    .با زهم..دیمی ..نه یه نگاه به صورت ..مالی بندازی..می بینی عامل تحول سود اوری در 3 ماهه سوم..قلیایی..و..منیزیتی بوده.....فقط در پایان دی..7..میلیارد..موجودی ..قلیایی داشته...
    ..در مورد تقسیم..سود...اولا..شرکت در پایان..95..35 انباشته داشته... دوما..به سیاست..تقسیم..سود...6 سال اخیر ..نگاه بیاندازی...معمولا..90...درصد به بالا بوده...
    ..شرکت اگر در بازه...73..تا 88...سود نساخت......قول ..میدم..دیگه .1 کلمه هم ننویسم...
    ...اگر بهمن...12..میلیارد فروخته..باشه..سود سهم...بالا 80..خواهد شد...
    با سلام احترام

متاسفانه بنده با کلمه دادا به شدت مشکل دارم بزرگوار

به نظر بنده این اصطلاح یه کم لاتی هست

اتفاقا بنده هم صورت های مالی را کاملا دیدم و هم خوب همه چیز را اطلاع دارم .

شما ادعا نکن که اگه 73 تا 88 برای امسال نساخت دیگه کلمه ای نمینویسی . چون ادعا کردن در هیچ چیز درست نیست !!!!

بنده علاوه بر بررسی خودم دادم دو تا از دوستان نزدیکم که بسیار بسیار از لحاظ بنیادی وارد هستند این سهم را بررسی کرده اند .

به نظر آنها هم سهم برای سال 96 ماگزیمم 65 تا 70 میسازه .

متاسفانه شما روی سهم تعصب داری !!!!!

نظر هر فردی برای خودش محترمه ولی اینکه بگیم فلان مبلغ سود توی مجمع تقسیم میکنه صحیح نیست !!!!!

متاسفانه افرادی که روی سهمی تعصب دارند همیشه بالاترین اعداد را برای تقسیم سود و یا سودی که محق می شود اعلام مینمایند .
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بنده نیز هیچ ادعایی ندارم که سودی تقسیم نمیشه و شاید بیشتر از 50 تومانی که شما فرمودید هم تقسیم بشه ، فقط بنده نظرم این هست در تحلیل ها دوستان طوری تحلیل بفرمایند که که دوستانی میخواهند سهم را بخرند به این موضوع آگاه باشند که میزان تقسیم سود فقط و فقط در مجمع مشخص میشه ، اینکه سهم بنیادی هست هیچ شکی توش نیست ، اینکه توی این قیمتها ارزشمند هست شکی توش نیست ، اینکه این سهم باید قسمتی از سبد همه دوستان را در بر بگیره شکی توش نیست ، ولی فعلا دارن سهم رو جمع می کنند ، شما در بحثی که عنوان داشته تحلیلتان روی تقسیم سود بود ، پس نفرمایید ادعا نداشتید !!! تحلیل باید طوری باشه که عزیزانی که فرمایشات شما رو می خوانند اشتباه نکنند . شما نوشتی با احتساب 50 تومان مجمع !!!! اصلا شاید 60 تومان تقسیم کرد شاید اصلا هیچی تقسیم نکرد . خواهشا میزان تقسیم را در تحلیلهای خود به صورتی عنوان فرمایید که دوستانی که تحلیل شما را می خواننند به شاتباه نیفتند . متاسفانه دوستان سود 65 تا 70 ماگزیمم 70 تومانی سال 1396 را بالاتر عنوان می کنند !!!! یا سود 100 تومانی سال دیگه را خیلی بالاتر عنوان می نمایند !!!! اینها همه تحلیل هست . ولی تحلیل باید درست باشه . به نظر بنده امسال 65 تا ماگزیمم 70 میسازه و سال دیگه 100 میسازه ، بنده به هیچ عنوان قصد تخریب سهم رو ندارم بزرگوار و خودم هم می خواهم با آورده جدید ، حتما این سهم را بخرم . سهم در این قیمتها بسیار بسیار قیمت مناسبی دارد .در بورس ایران هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست . شاید همین فردا صف خرید شد و دیگر نتوان به راحتی سهم را خرید و شاید هم طبق نظر بنده بشود در اواخر اسفند در قیمت 415 تومان خریداری نمود . در هر صورت در ارزندگی این سهم هیچ شکی نیست . همیشه سود عالی تقسیم کرده و بنیادی بسیار عالی دارد .

..براد عزیز...هر سهمی سابقه داره..در تقسیم..سود....اولا هیات مدیره..خودش 40..پیشنهاد داده....دوما..سیاست تقسیم..سود 6 ساله را نگاه بیاندازید..معمولا...90...به بالا بوده..و..حتی سال پیش 120 درصد تقسیم..کرد...
    امسال هم..با سود 75 تا 88 تومانی....بین...55 تا 70...تقسیم..خواهد کرد...

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام احترام

متاسفانه بنده با کلمه دادا به شدت مشکل دارم بزرگوار

به نظر بنده این اصطلاح یه کم لاتی هست

اتفاقا بنده هم صورت های مالی را کاملا دیدم و هم خوب همه چیز را اطلاع دارم .

شما ادعا نکن که اگه 73 تا 88 برای امسال نساخت دیگه کلمه ای نمینویسی . چون ادعا کردن در هیچ چیز درست نیست !!!!

بنده علاوه بر بررسی خودم دادم دو تا از دوستان نزدیکم که بسیار بسیار از لحاظ بنیادی وارد هستند این سهم را بررسی کرده اند .

به نظر آنها هم سهم برای سال 96 ماگزیمم 65 تا 70 میسازه .

متاسفانه شما روی سهم تعصب داری !!!!!

نظر هر فردی برای خودش محترمه ولی اینکه بگیم فلان مبلغ سود توی مجمع تقسیم میکنه صحیح نیست !!!!!

متاسفانه افرادی که روی سهمی تعصب دارند همیشه بالاترین اعداد را برای تقسیم سود و یا سودی که محق می شود اعلام مینمایند .

مگه نمیگی..اساتید..فرمودند..65..70.. .لطفا ..تحلیل را بگذارید... بنده ..ادعا میکنم..پا حرفم هستم..صورت مالی سهم..میگه 75 تا 88 سودشه..
    در ضمن..ما اصفهانی ها به دادش..میگیم..دادا...لاتیه چیه...مثل لر ها..که به برادر ..میگن برار.
    بنده..گفتم..55 تا 70..تقسیم..خواهد کرد......اسلحه هم بر سر کسی نگذاشتم بخره...بنده..هم..نظر و تحلیل خودم را بیان..میکنم....
    سال هاست..با همین روش کار کردم...کاملا هم راضیم....
    دادا..استدعا دارم..تحلیلی که مبنی بر سود 65.. تا حداکثر 70..تومانی ..دوستانتان را در تاپیک بگذارید...

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع