صفحه 73 از 120 نخست ... 23637071727374757683 ... آخرین
نمایش نتایج: از 721 به 730 از 1200

موضوع: فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

عضو عادی M.B آواتار ها
    تشکر شده 127 بار در 34 ارسال

پاسخ : فراورده هاي نسوزايران ( كفرا )

در این شرکت حرف اول را تقاضای خرید می زند که تا الان خیلی خوب بوده و در مورد دلار مبادله ای طبق تحلیل دیلی تحلیل هر چه دلار بالاتر رود شرکت به اندازه افزایش بهای تمام شده برای خودش حاشیه سود ناخالص را بالا می برد که در تحلیل دیلی تحلیل هم به این مورد اشاره شده.ضمن اینکه اگر شرکت کل مواد اولیه خودش را جلوتر خریده باشد الان به سودش هست چون معمولا اول شرکت سفارش ها را می گیرد بعد به همان اندازه تولید می کند.من در جایی شنیدم تا پایان مهر محصولاتش را پیش خرید کرده اند.ولی شما عزیز روی این حرف حساب باز نکنید چون فقط شنیده است و ممکن است اشتباه باشد.ولی چیزی که مشخص است تا الان فروش شرکت خوب بوده است.ضمن این که حدودا یک ماه دیگر حدود 85 درصد سود خودش را تقسیم می کند و طبق همین تحلیل ارزش ذاتی سهم 8047 ریال است ولی قیمت 406 تومان است و این هم باید در نظر داشت.تصمیم نهایی در خرید و فروش با شماست و نوشته های بنده فقط نظرات شخصی است.

این هم تحلیل دیلی تحلیل از کفرا

https://www.dailytahlil.com/content?cid=66516
    ویرایش توسط M.B : 2018/04/11 در ساعت 10:44

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید M.B از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

اصلا بحث بازار امروز بحث تحلیل نیست...هیجانه..طرف از جنگ توسوریه میترسه داره میفروشه...براش هم 420 و 415 و 406 فرقی نداره...میگذاره تو سیستم و رنج میکشه

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

اونایی که با نظر من کفرا رو در 375 تومن یا حتی زیر اون در 350 تومن خریدن در جریان باشند زیر 397 تومن بیاد یعنی موج شماری آخر من اشتباه هست و تحلیل من در مورد کف سهم درست نیست اون وقت باید دید 380 تومن کف سهم هست یا کمتر؟ولی پس از این اصلاح،روی قیمت های صعودی 700 تومن و بیشتر همچنان معتقدم.
    گفتم در جریان باشید یه وقت نگید شما گفتید اله میشه بله میشه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=349&page=874شاخص کانی های غیر فلزی لینک تحلیل
    [IMG][/IMG]
    با کسب اجازه از دوستانی که تو این مدت سهم رو بررسی و دنبال کردن به نظرم یه 5 موج تموم کرده که موج 1 میتونه در نظر گرفته بشه زیر 410 تومان خط گردن دو قلو سقف شکسته میشه و حد ضرر خیلی ها فعال که با این شرایط حداقل تا 350 سهم میتونه افت کنه که در این صورت سهم دچار شکست خط روند ابی رنگ هم میشه که در اون صورت هم نمیشه حمایت 350 رو پایان اصلاح دونست ، به نظرم محدوده 320 مجدداً همراه با شاخص گروه بررسی شود.
    بعضی اعداد همچون فرشته های خیر و خوشبختی اند و بعضی شرور و نحس
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

.جناب احمد عزیز....فاند سهم..اجازه..دیدن...همچین قیمتهایی را نمیده.....مگر داستان سیاسی باشه..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال

ضد حال بدی زد خدایی روی 430 حمایت میساخت بهتر بود

الگوی سود سازی این شرکت رو من در 90-92 دیدم

ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    .جناب احمد عزیز....فاند سهم..اجازه..دیدن...همچین قیمتهایی را نمیده.....مگر داستان سیاسی باشه..
    با این بازاری که من دیدم هر قیمتی ممکنه دیده بشه.کسیکه فروش هیجانی میکنه یعنی عقل و منطق رو میذاره کنار و با احساسش رفتار میکنه.بنابر این دیگه براش مهم نیست چند میفروشه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad m نمایش پست ها
    http://forums.boursy.com/showthread.php?t=349&page=874شاخص کانی های غیر فلزی لینک تحلیل
    [IMG][/IMG]
    با کسب اجازه از دوستانی که تو این مدت سهم رو بررسی و دنبال کردن به نظرم یه 5 موج تموم کرده که موج 1 میتونه در نظر گرفته بشه زیر 410 تومان خط گردن دو قلو سقف شکسته میشه و حد ضرر خیلی ها فعال که با این شرایط حداقل تا 350 سهم میتونه افت کنه که در این صورت سهم دچار شکست خط روند ابی رنگ هم میشه که در اون صورت هم نمیشه حمایت 350 رو پایان اصلاح دونست ، به نظرم محدوده 320 مجدداً همراه با شاخص گروه بررسی شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    اگر موج شماری من درست باشد(البته من زیاد موج شماری نمیکنم و امکان اشتباه بودن زیاد هست) موج فعلی کفرا میتونه یه ریز موج چهارم از اولین موج متوسط از موج پنجم بزرگ باشد یعنی ما در موج 5 بزرگ که اهداف بلندمدت بالای 1500 تومن داره هستیم که دارای 5 موج می باشد الان در اولین موج اون هستیم خود این اولین موج هم دارای 5 موج می باشد که ما در ریز موج چهارم اصلاحی هستیم.
    اگر موج شماری درست بوده باشه زیر 397 تومن نباید بیاد،چون میخوره به موج یک ،اگر اومد یعنی موج شماری درست نیست.
    بنابر این از قیمت های فعلی یا 405 تومن میتونه یه موج صعودی تشکیل بده ولی چون ریز موج دوم، 28 روز طول کشیده و قاعدتا موج های چهارم از نظر زمانی بیشتر از موج های دوم هستند بنابر این این موج صعوی پیش رو، میتونه موج b از ریز موج چهارم باشه و پس از این صعود یه اصلاحی بنام موج c هم داشته باشیم ولی ممکنه موج c دیگه کف جدید نزنه و قیمت های فعلی یا 405 تومن کف سهم باشه.

درود بر شما جناب احمد عزیز

با وجود اینکه کفرا روز چهارشنبه منفی خیلی بدی خورد و منو سورپرایز کرد ولی کماکان اعتقاد به موج شماری قبلیم دارم زیرا من موج شماری رو فقط از روی نمودار قیمت انجام نمیدم بلکه با اندیکاتورها هم موج شماری میکنم اما چنانچه کفرا زیر 397 تومن بیاد اون وقت منم با موج شماری شما هم عقیده میشم.

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

فرض را بر این میگذاریم همین حجم فروش 13 میلیارد در هر ماه را داشته باشه...در سال 156 میلیارد میفروشه...بدون جمبزه و بدون قرارداد جدیدش با ذوب اهن و بدون محصولات جدیدش
    اصلا حاشیه سود ناخالص را هم میگیریم سه ماهه سوم...با اون فروش نابود که مهرماه پارسال داشت..محتاطانه داریم میگیریم..کمترین افزایش نرخ فروش اسفند نسبت به اذرماه در بین محصولات پرفروشش 8 درصد بوده...با این تفاسیر 65 میلیارد ناخالص داریم...15 میلیارد هم هزینه عمومی میگیریم که حداقل 10 درصد اضافه تر گرفتم و همینطور 2 میلیارد هزینه مالی...15 درصد هم مالیات کسر میکنیم...میشه 41.2 میلیارد سود خالص و یا به عبارتی 110 تومان....این سود بدون طرح توسعه و بدون قراردادهای جدیدش
    حالا اصلا فرض بگیریم بنده 10 درصد هم اشتباه کرده باشم...اصلا سود خالص 100 تومن..سود مجمع هم 80 درصد تقسیم نکنه ..60 درصد تقسیم کنه...45 سود مجمعش میشه...الان رو تابلو 415 هست...یعنی سهم داره با پی بر ای 3.7 معامله میشه..کفرا جز 5 سهم بنیادی بازار هست...روند معاملاتش خیلی اذیت کرده این چند وقت...اما من فکر نمیکنم رو این قیمت ها توجیه فروش داشته باشه

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

حالا خوبه کفرا صادرات خاصی نداره...و گرنه...چیکار می خواستند بکنند...دلار 4200 اثر منفی داره.چون 65 تا 70 درصد مواد اولیه وارداتیست......ولی با 7 درصد افزایش نرخ جبران..میشه..که دیدیم..به خوبی توانایی افزایش متناسب نرخ فروش را با افزاش هزینه ها داره...من که..میرم.مجمع.....فروش کفرا در این قیمتها اشتباهه..خو دانید..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع