نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: قوانین سایت

 1. #1
  ادمین سایت
  تاریخ عضویت
  Oct 2010
  نوشته ها
  179
  تشکر
  55
  تشکر شده 2,049 بار در 180 ارسال

  قوانین سایت

  کاربر گرامی،

  سپاس از اینکه انجمن بورسی را جهت فعالیت های مالی و تخصصی انتخاب کرده اید.

  "بورسی" یک انجمن تخصصی و رایگان در زمینه بازارهای مالی می باشد که رعایت ادب و ادبیات مناسب در نوشته ها و رعایت حرمت سایر کاربران به عنوان اصلیترین پایه های سایت بورسی بشمار میرود و به منظور برقراری نظم و هدایت هرچه بهتر تاپیکها و همچنين راحتي کاربران قوانینی توسط شورای مدیران تنظیم شده که رعایت آن برای تمامی سطوح کاربری لازم الاجراست و بنا به تغییر شرایط حاکم بر انجمن ها تغییر و تحول در این نسخه از اساسنامه نیز امکان پذیر خواهد بود.


  1) احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی است. لذا در هنگام درج مطالب یا پاسخگوئی به سوالات از بکارگیری الفاظ و جملاتی که باعث ناراحتی یا دلسردی کاربر یا کاربران شود خودداری فرمایید.


  2)
  در صورت مشاهده تاپيک ها و پست هاي توهين آميز يا بر خلاف قوانين از بحث کردن و پاسخ دادن جداً خودداري کرده و صرفا موضوع را از طریق امکان "گزارش ارسال خلاف" که در پائین هر پست وجود دارد جهت رسیدگی به مدیران انجمن ارجاع نمایید و توجه داشته باشید که تذکر و یادآوری قوانین فقط برعهده مدیران و ناظرین است.


  3) هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و استفاده از نام و آدرس شرکتهای تجاری، سایتها، وبلاگها و تبلیغ کالا، خدمات، سایتهای اینترنتی و همچنین استفاده از کلمات، عبارات یا تصاویر تبلیغاتی و تجاری در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...)، در نوشته ها و تاپیکها ممنوع است.


  4) در هنگام ارسال مطلب یا مطرح کردن سوالات خود، حتماً تاپیک مناسب را انتخاب نمایید و از ارسال مطالب بی محتوا و غیر متناسب با موضوع اصلی که موجب شلوغی و منحرف شدن آن مبحث می شود و نیز از دادن پست تشکر و امثال آن و ارسال تنها یک یا چند شکلک بدون متن خاص به جهت نظم و یکپارچگی انجمن جداً خودداری فرمایید و در مواردی که پاسخ ها حالتی شخصی و بی ارتباط به تاپیک پیدا میکند به جای نوشتن پاسخ ها در تاپیک از پیام خصوصی و یا صفحه شخصی استفاده شود.


  5)
  ایجاد بیش از یک نام کاربری مجاز نمیباشد و در صورت مشاهده برخورد جدی ميشود. چنانچه کاربری مایل به تغییر نام کاربری خود میباشد میتواند با ارسال پیام خصوصی به آدمین درخواست خود را ارسال نماید.


  6) برای مدیریت بهتر موضوعات و جلوگیری از ایجاد بی رویه تاپیک های جدید برای موضوعات موقت و بعضاً تکراری دسترسی کاربران برای ایجاد تاپیک جدید در بخش گفتگوی بورسی محدود شده و کاربران گرامی میتوانند برای ایجاد تاپیک به انجمن "ایجاد تاپیک جدید بورسی" مراجعه کنند همچنین ایجاد تاپیک های شخصی ممنوع است و برای هر سهم میتوانیم تاپیک جداگانه داشته باشیم که تاپیک هر سهم درصورت عدم وجود سریعاً به بخش اصلی منتقل میشود و با توجه به سیاست های آتی سایت بورسی تاپیک های با عنوان گروه .... (مثل گروه فلزی, گروه خودرویی و...) تایید نخواهد شد و با توجه به لزوم مشارکت کلیه کاربران در ایجاد تاپیک ها, اکیداً توصیه میشود هر کاربر اقدام به ایجاد بیش از 5 تاپیک ننماید.


  7) ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی ممنوع است و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران پس از بررسی، بخش پیغام خصوصی کاربر خاطی بسته خواهد شد.


  8) هرگونه بحثی که موجب انحراف موضوع از مسیر اصلی خود شود به تشخیص مدیران، تاپیک و یا بحث های اضافه حذف شده و موضوع قفل خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری نمایند. در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.


  9) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداری فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد چرا كه اين كار باعث آزار كاربران ديگر مي شود.


  10) قراردادن لینک سایت ها، وبلاگ و همچنین قراردادن ایمیل، شماره تلفن شخصی، نوشتن شعارهای سیاسی، استفاده ازفونتهای بزرگ و رنگهای تند و نامناسب که باعث عصبی شدن دیگران میشود، در امضاء و تاپیکهای عمومی اکیداً ممنوع است.


  11) در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت های يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف های تخريبی خاصی را دنبال ميكند، بدون تعارف دسترسی وی برای هميشه مسدود می شود.


  12) ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها، وبلاگ ها و دیگر سایت ها برای پاسخ به سوالات آنها، دریافت سیگنال و یا شرکت در نظرسنجی و غیره مجاز نمی باشد و از دعوت کاربران به محیط چت خودداری فرمایید.


  13) بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.


  14) انتقاد منفی و مغرضانه از ساير انجمنها و اشخاص حقیقی و حقوقی ممنوع است.


  15) مديران دسترسی های لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها، پست ها، امضاء و محدود كردن كاربران خاطی را دارند و برای فعاليت های مديريتی ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستند.


  16) کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی سایت، انجمن یا وبلاگ بعنوان منبع بر خلاف قوانین بوده و به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.


  17) چنانچه تاپیک و یا پیغامی از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خودرا دریافت نخواهید کرد.


  18) بحث در مورد راه های عبــور از فیـل تر، نرم افزارهای فـیـل تـر ش ک ن و مسایل مرتبط و همچنین لینک به سایتهای فیـلــتر شده تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.


  19) از آنجاییکه تمامی اعضای سایت متشکل از یک گروه واحد است بنام سایت بورسی، لذا نامگذاری، تشکیل و سازماندهی هر نوع گروه با هر هدف و انگیزه ای که باشد چه بصورت آشکار وچه پنهان در سایت بورسی ممنوع است.


  20) درخواست و ارسال لینک انجمنها و قرار دادن ایمیل، آیدی، شماره تلفن شخصی در تاپیکها و پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) ممنوع بوده و بلافاصله حذف می شود و هرگونه تبلیغات بی جا از سایتها و انجمنهای مشابه به منظور جذب کاربر ممنوع می باشد و با کاربر خاطی در اولین فرصت برخورد خواهد شد.


  21) ارسال تصاوير دلخراش به صورت تصوير قابل رويت مجاز نبوده و تنها کاربران اجازه دارند لينک تصوير يا تصاوير چنين موضوعاتی را در انجمن ارسال کنند تا بازدیدکنندگان به انتخاب خود آنها را مشاهده نمايند.


  22) مسلما در سايتی که زبان آن کاملا فارسي است انتظار مي رود که شما دوستان عزيز نيز فقط فارسی تايپ کنيد و در صورتی که به هر دلیلی امکان تایپ کردن مستقیم حروف فارسی برایتان میسر نیست، می توانید از کیبورد کمکی استفاده نمایید: http://parseek.com/Keyboard


  23) سایت بورسی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد لذا از ارسال مطالب و تصاویر خلاف عرف و مغایر با موازین و سیاستهای کلی نظام و مطرح کردن موضوعاتی که برای ادامه فعالیت سایت بورسی مشکل ایجاد می کند اکیدا خودداری فرمایید. (رجوع شود به:فهرست مصادیق محتوای مجرمانه)


  24) مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمی باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.


  25) در صورت وجود هرگونه اعتراض به عملکرد کاربران به ویژه مدیران مراتب باید در پیام خصوصی مطرح شود و درغیر اینصورت میتوانید از امکان ( ارتباط با ما ) و یا از طریق ایمیل bourse4x@yahoo.com ارتباط برقرار کنید. طرح چنین مواردی در موضوعات عمومی ممنوع است.


  26) قانون كپي رايت: در صورتی كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايی كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم برای اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.  با امید به اینکه با رعایت قوانین بتوانیم ساعات خوشی را هنگام حضور شما داشته باشیم

 2. 540 کاربر به خاطر ارسال مفید Admin از ایشان تشکر کرده اند:

  ".احسان.", "heydar", "Mahmud", "mohsen", (حیدری), (حجت), 123, 12345, 151678, 222, 316868, 727727, A-Mohammadi, aa82lireza, abbas57, abbaskhan, abdi, abiran, abolfazlabdi21, abpaksh, abtin, AC MILAN, aflak, ahmad m, Aiming, AIRAN, AkB@R, ali 20, Ali Gh.vand, ali187, ali20005, alijavid, alipour, alipour477, alirezasa, alizali, almani, alooche, amin88, aminaran, amini, amini1110, amini1856, amir110, amir2009, amir3236, amir888, Amirhm, amir_haji, Amo Hoseian, anahita, Anssa, aoe1831, arak_bourse, arash, arash boursy, arashvet, arazot, ariamanesh, arman10, armin777, Arna, aryak110, aseman88, asgharfx, ashktorab, aslan shah, assa, at56, aur140, Ayat, ayda saharkhiz, aziz, babak saleh, babak2020, babak35, babake, babakkeshavarz, Backstreet Boy, baradaran, baran, baroon dide, bashash, behnam, behnam1480, BEN_HUR, BETA, blue_eb1982, boss_stock, Brother, Burak Yılmaz, Captain Nemo, chahvarz2010, danaisp, davood, davood10, Diyako, DJANGO, drabbasi, Drilling, ebrahim48, eiman, esi_mohammadi, fa-ka2048, far, faranak56, farhad.fathi, farhad5, farhad_p, farshidu, farzadi, farzadtizhoosh, farzanegan, felfel, ffhamzeh31, fiona, flair, General, ghande asal, ghazaln, golchin, H.Ahadi, H.samimi, habibie60, hadi.a, HaMaN, hamed1, hamed131340, hamed322, hamed89, hamid20, hamid26967, hamid672003, hamidf, hamidreza1364, hamid_jey, Hana, hasan85, hector, Hessam, homework, hormoz, hos250, hossein sh, hossein88, HOSSEINY, houmansat, hp1353, HSC, h_gonabadi, j.f p, jafar, jahrami, jalal, jalalbs, jalil, jasmith, Javad Paye, jey53, kaku, kamran2020, Karampor, kashef, kasma, kavian77, keyvan1, kh.66, kh25, kor000, leila.a, lord arshiya, lu88, m.k.f, m.r_moradi, M66, maculia, madio, mahdipourmehr, mahfam, mahfirouzi, mahmood231, mahzad, majid190cm, malekian, mamadagha, mamadeb, mani_slash, marzough, mas, MASOUD, matrix2010, mavi_deniz, mbh686, meh, mehdi020, Mehdi1400, mehdi98, mehr321, mehran, mehran89, mehr_bourse, meisam_em, Merita,