صفحه 680 از 709 نخست ... 180580630670677678679680681682683690 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,791 به 6,800 از 7084

موضوع: ايران خودرو ( خودرو )

عضو فعال
    تشکر شده 2,133 بار در 570 ارسال

پاسخ : ايران خودرو ( خودرو )

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    خودرو نسبت به رشد بازار خیلی عقبه.
    هنوز جا برای صعود داره اعتقاد دارم اماده میشه بره بالای مقاومت 435 تومن و از اونجا گاماس گاماس تا 800 تومن.
    تا وقتی زیر 330 تومن نیومده همچنان پتانسیل صعودی داره.
    ♧♧♧♧♧♧
    مرور
    این مطلب 1402.2.11 وقتی سهم در محدوده ی قیمتی 3909 تا. 4080 ریال معامله می شد توسط دوست عزیزمان ارائه شد.
    ♧♧♧♧♧♧
    با تشکر از همه دوستانی که تحلیل های شخصی خود را ارائه می دهند.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) shimaalovelygirl آواتار ها
    تشکر شده 1,229 بار در 437 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدیان50 نمایش پست ها
    ♧♧♧♧♧♧
    مرور
    این مطلب 1402.2.11 وقتی سهم در محدوده ی قیمتی 3909 تا. 4080 ریال معامله می شد توسط دوست عزیزمان ارائه شد.
    ♧♧♧♧♧♧
    با تشکر از همه دوستانی که تحلیل های شخصی خود را ارائه می دهند.
    فراموش نکردید که ایشان یکی دو سال پیش،تا مدتها با پست های پی در پی توافق را انجام شده می دانست،و معتقد بود قیمت دلار به زودی به زیر ۱۵هزار تومان خواهد رسید.نابغه های بورسی ما خدارو شکر کم نیستند تو همین سایت.مرسی که هستید هنوز

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید shimaalovelygirl از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,133 بار در 570 ارسال

فروش
    فروردین 1401
    62.760.878 میلیون ریال
    اردیبهشت. 1401
    90.817.447 میلیون ریال.
    ♧♧♧♧
    مجموع 2 ماه(1401)
    153.578.325. میلیون ریال.
    ♧♧♧♧♧♧♧
    فروش
    فروردین 1402
    40.789.816 میلیون ریال.
    اردیبهشت. 1402
    144.342.254. میلیون ریال
    ♧♧♧♧
    مجموع 2 ماه(1402)
    185.132.070. میلیون ریال

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 7,214 بار در 1,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaalovelygirl نمایش پست ها
    فراموش نکردید که ایشان یکی دو سال پیش،تا مدتها با پست های پی در پی توافق را انجام شده می دانست،و معتقد بود قیمت دلار به زودی به زیر ۱۵هزار تومان خواهد رسید.نابغه های بورسی ما خدارو شکر کم نیستند تو همین سایت.مرسی که هستید هنوز
    درود
    با احترام به نظر شما
    آروم بورس تحلیل‌های خوبی داره....منتها بلند مدت کار می‌کنه...شاید یک سهم بخره دو سال یا حتی بیشتر با سهم باشه...یادمه یکبار کفرا خریدیم روی قیمت اگر اشتباه نکنم ۳۳۰...بنده ۸۰۰ خارج شدم...اما سجاد حتی بالای ۶۰۰۰ تومن سهامدار بود...البته این صحبت بنده در طرفداری از این بنده خدا نیست...بهر حال تحلیل ممکنه اشتباه یا درست باشه...پیشبینی هست پیشگویی که نیست...خود بنده هم صادقانه بگم اشتبباه کم نداشتم در دو سه سال اخیر...یک عامل مهم هم این اقتصاد دستوری هست...رییس سازمان با یک تلفن و با یک دستور بازار رو به گند میکشه...وگرنه این شاخص با این تورم باید ۴ میلیون واحد باشه

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا۱۲۳ از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

من نمیدونم چرا بازار منفی میشه سریع یه عده بدو پشت سیستم میان و هی این کاربر رو بکوب حالا اون یکی رو بکوب.
    انگار ما مردم رو دعوت کردیم به بورس.
    به من چه بازار منفی شده؟مگه من متولی بورس هستم؟اصلا من گفتم دلار میشه یک ریال.خب که چی؟مگه من مشاور شما در امور مالی هستم که حالا بایست بیام حساب پس بدم؟مگه در مقابل نظرهای درست من مدال یا پولی داده شده که امروز بخاطر اشتباهاتم مواخذه بشم؟اصلا دلار بشه یک میلیون تومن،خب بشه چیکار کنم؟مگه من گفتم همه حرفام صد در صد درسته؟
    حکایتی داریم ما با کاربران این سایت.
    توی اون یکی تاپیک دو هفته قبل میبینم یکی دو نصف شب بلند شده و هر چی از دهنش دراومده نصیب ما کرده.ببین چقدر مریض روحی روانی هست ساعت دوی نصف شب بلند شده و مشغول کوبیدن مردم هست.
    یا یه چند تا کاربر دیگه وقتی گروه خودرو در کف کف بود ما رو مسخره میکردند و هی میگفتند اینا فرغون سازها هستند اینا اله هستند بله هستند الحمدلله ما الان داریم گزارشات مثبت خودروسازها رو میبینم و تغییرات بنیادی خودروسازها که کاملا محسوس و رو به سودآوریه و هر کسی در اون قیمت ها خریده برای دو سه سال هیچ دغدغه ای نداره.اصولا من دوست دارم روی سهامی که فکر میکنم در ابتدای روند صعودی بلند مدت هستند و کسی امیدی بهش نداره سرمایه گذاری یا معرفی کنم.حالا یکی نیست به اون کاربرها بگه داداش خودتون این همه این گروه رو کوبیدی کسی چیزی بشما نگفت ولی ما یه اشتباه میکنیم زمین و زمان رو بهم میریزید؟!
    عزیزان ظرفیت بازار منفی رو ندارید وقتی بازار منفی میشه سیستم رو ببیندید برید دنبال کارهای دیگه تون.
    اینکه ایکس و ایگرید یه حرفی یا نظری در مورد یه سهمی یا بازاری گفتند لزوما بمعنای این نیست که صد در صد درست در میاد ،من که از آینده نیومده ام که همه نظراتم صد در صد درست دربیاد.همین که از 10 تا نظرم هفت تا درست در بیاد کلاهم رو میندازم بالا.
    البته خیالتون راحت دیگه وقتم رو در سایت ها تلف نمیکنم،می بینید که این دو هفته هم مطلبی نذاشته ام ،بجاش وقتم رو با خواندن کتاب و ورزش کردن پر کرده ام.
    اینجا رو گذاشتم برای کسایی که دنبال بیشتر دیده شدن هستن برای بنده دیگه کافیه.فروم نویسی یک ریال که سود نداشت هیچ ،کلی وقت و انرژی ما رو بیخود تلف کرد.
    بنده سهامداری خودم رو میکنم با کسی هم کاری ندارم.
    هر چی دلتون خواست بنویسید،نهایتش اینه که دیگه فروم بورسی رو هم باز نمیکنم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,721 بار در 2,794 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا بازار منفی میشه سریع یه عده بدو پشت سیستم میان و هی این کاربر رو بکوب حالا اون یکی رو بکوب.
    انگار ما مردم رو دعوت کردیم به بورس.
    به من چه بازار منفی شده؟مگه من متولی بورس هستم؟اصلا من گفتم دلار میشه یک ریال.خب که چی؟مگه من مشاور شما در امور مالی هستم که حالا بایست بیام حساب پس بدم؟مگه در مقابل نظرهای درست من مدال یا پولی داده شده که امروز بخاطر اشتباهاتم مواخذه بشم؟اصلا دلار بشه یک میلیون تومن،خب بشه چیکار کنم؟مگه من گفتم همه حرفام صد در صد درسته؟
    حکایتی داریم ما با کاربران این سایت.
    توی اون یکی تاپیک دو هفته قبل میبینم یکی دو نصف شب بلند شده و هر چی از دهنش دراومده نصیب ما کرده.ببین چقدر مریض روحی روانی هست ساعت دوی نصف شب بلند شده و مشغول کوبیدن مردم هست.
    یا یه چند تا کاربر دیگه وقتی گروه خودرو در کف کف بود ما رو مسخره میکردند و هی میگفتند اینا فرغون سازها هستند اینا اله هستند بله هستند الحمدلله ما الان داریم گزارشات مثبت خودروسازها رو میبینم و تغییرات بنیادی خودروسازها که کاملا محسوس و رو به سودآوریه و هر کسی در اون قیمت ها خریده برای دو سه سال هیچ دغدغه ای نداره.اصولا من دوست دارم روی سهامی که فکر میکنم در ابتدای روند صعودی بلند مدت هستند و کسی امیدی بهش نداره سرمایه گذاری یا معرفی کنم.حالا یکی نیست به اون کاربرها بگه داداش خودتون این همه این گروه رو کوبیدی کسی چیزی بشما نگفت ولی ما یه اشتباه میکنیم زمین و زمان رو بهم میریزید؟!
    عزیزان ظرفیت بازار منفی رو ندارید وقتی بازار منفی میشه سیستم رو ببیندید برید دنبال کارهای دیگه تون.
    اینکه ایکس و ایگرید یه حرفی یا نظری در مورد یه سهمی یا بازاری گفتند لزوما بمعنای این نیست که صد در صد درست در میاد ،من که از آینده نیومده ام که همه نظراتم صد در صد درست دربیاد.همین که از 10 تا نظرم هفت تا درست در بیاد کلاهم رو میندازم بالا.
    البته خیالتون راحت دیگه وقتم رو در سایت ها تلف نمیکنم،می بینید که این دو هفته هم مطلبی نذاشته ام ،بجاش وقتم رو با خواندن کتاب و ورزش کردن پر کرده ام.
    اینجا رو گذاشتم برای کسایی که دنبال بیشتر دیده شدن هستن برای بنده دیگه کافیه.فروم نویسی یک ریال که سود نداشت هیچ ،کلی وقت و انرژی ما رو بیخود تلف کرد.
    بنده سهامداری خودم رو میکنم با کسی هم کاری ندارم.
    هر چی دلتون خواست بنویسید،نهایتش اینه که دیگه فروم بورسی رو هم باز نمیکنم.
    چی شده حاجی ؟؟چرا اینقدر شاکی ؟؟!!!

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیدازاد از ایشان تشکر کرده است:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

با درود طی مدت شانزده سالی که در بورس هستم به جرات یکی از صادقترین و درستکارترین و هم چنین یکی از بهترین کسانی که تحلیل های خوبی ارایه میدهند جناب سجاد هستند لطفا با نق زدن و دیگران را مقصر جلوه دادن سایت بورسی را از وجود چنین انسانهای درستی تهی نکنیم

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 7,214 بار در 1,655 ارسال

طرف اگر صد تا مطلب بزنه...۹۹ تاش درست و مفید باشه...یکدونه اشتباه...همون یک مطلب اشتباه رو پیراهن عثمانش میکنند...صد بار به رخ طرف میکشند...من نمیدونم این چه اخلاقی هست!!!!!
    کسی اگر مطالبش مفید نیست...بلاکش کنید...نه اینکه مدام با طعنه و نیش و کنایه صحبت کنید...هر کسی باشه ناراحت میشه

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا۱۲۳ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ملا ابرام آواتار ها
    تشکر شده 2,864 بار در 1,218 ارسال

از ارابه مرگ حمایت نکنید
    تا نشیمنگاه حاجیشون و دار و دستش زمین بخوره
    ایشالا نتونن بلند شن
    چاکر اشیخ علیرضا گل

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ملا ابرام از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

این فرغون صد تا صاحاب داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع