click to register
صفحه 1228 از 1228 نخست ... 2287281128117812181225122612271228
نمایش نتایج: از 12,271 به 12,273 از 12273

موضوع: تکنیکال ( بهرام و رفقا )

عضو فعال
    تشکر شده 7,953 بار در 1,810 ارسال

پاسخ : تکنیکال ( بهرام و رفقا )

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرام نامدار نمایش پست ها
    پورمحمدی مشخصه از طرف رهبر اومده ...

بیشتر هم برای محاکمه اومده نه مناظره !
    بخاطر همین گفتم یک انتخابات معمولی نیست...کار فراتر از چهار تا بگم بگم معمولی هست...من فکر میکنم با خود پزشکیان هم به یک تفاهمی رسیده باشند...بخاطر همین مدام میگه سیاست های حضرت آغا رو باید در پیش گرفت
    در این انتخابات یا جلیلی باید پیروز بشه...یا پایان عمر سیاسیش هست

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا۱۲۳ از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,320 بار در 2,145 ارسال

خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه پاسداران. آخرین نظرسنجی انتخابات را منتشر کرده است و پزشکیان بیشترین رای را دارد.

حتی حاکمیت هم تسلیم خواسته ملت شده است.

سبد رأی نامزدهای ریاست‌جمهوری چهاردهم.

پزشکیان بیشترین رای

خبرگزاری تسنیم: بر اساس آخرین نظرسنجی متا، میزان مشارکت مردم در دوره چهاردهم انتخابات ریاست‌جمهوری، ۵۱.۷ درصد پیش‌بینی شده است.

در این نظرسنجی که در تاریخ ۲ و ۳ تیرماه انجام شده است، میزان سبد رای نامزدهای احتمالی انتخابات مورد مطالعه قرار گرفته است.

بر اساس داده‌ها، ۲۴.۴ درصد از مشارکت کنندگان قطعی و احتمالی در انتخابات، گفته‌اند به آقای مسعود پزشکیان رای خوهند داد. آقای محمدباقر قالیباف با ۲۳.۴ درصد رای و آقای سعید جلیلی با ۲۱.۵ درصد به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

آقایان قاضی‌زاده با ۴.۵ درصد زاکانی و پورمحمدی به ترتیب با ۲.۴ درصد و ۲ درصد در مراحل بعدی از نظر مردم قرار دارند. همچنین براساس این نظرسنجی، ۲۱.۸ درصد از مردم هنوز تصمیم نگرفته‌اند که رأی خود را به نفع کدام نامزد به صندوق بیندازند.

داده‌های این نظرسنجی از «پانل ملی متا» با نمونه ۱۵۰۰ نفری گردآوری و با روش مدل‌سازی جمعیتی تحلیل شده است.

عضو فعال
    تشکر شده 7,953 بار در 1,810 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا۱۲۳ نمایش پست ها
    اصلاحات اساسی که نه...اما همان روز که پزشکیان تایید صلاحیت شد گفتم...قراره یک دستی به سر و روی سیاست خارجی کشیده بشه...یکم هم توده های مردم در داخل آرام تر بشوند...چیزی که بنظر من میاد یک انتخابات معمولی نیست...براحتی می‌تونستند یک انتخابات فرمایشی برگزار کنند...یکسری مسایل هم پشت پرده حل کنند...من نمیدونم چه اتفاقی حدفاصل اسفند سال گذشته و فروردین امسال اتفاق افتاده ...فکر کنم داشتند دورش می‌زدند...این هم داره زیر پای اینها رو خالی می‌کنه و قدرت پایداری چی ها رو کاهش میده...دقیقا همان کاری که با رفسنجانی کرد یک زمانی و قدرت روحانی و دارو دسته اش رو کاهش داد
    یک خطر ی حس کرده که داره تا جای ممکن قدرت اینها رو کاهش میده که یک تعادلی ایجاد بشه
    محمود کریمی در مخالفت با جلیلی و حمایت از قالیباف در شب عید غدیر صحبت کرد.

محمود کریمی، مداح معروف شب گذشته در مراسم عید غدیر هیات مکتبه الزهرا گفت: من گرچه با آقای قالیباف اختلاف سلیقه دارم، ولی این باعث نمیشه آینده کشور رو فدای اختلاف سلیقه خودم با ایشان بکنیم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (5 کاربران و 11 مهمان ها)

1. 20reza،
  2. Davar،
  3. عباس انصاری،
  4. علیرضا۱۲۳،
  5. فین

کلمات کلیدی این موضوع