صفحه 3 از 11 نخست 123456 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 106

موضوع: خرید در نقطه امن+نوسانگیری

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

پاسخ : خرید در نقطه امن+نوسانگیری

درود
    متاسفانه علاوه بر مسولین عوضی کم مردم عوضی هم نداریم، اخبار زیر را مشاهده کنید:
    تجمع هواداران پرسپولیس مقابل فدراسیون فوتبال
    ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰ اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران

تعدادی از هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال تجمع کردند.
    به گزارش خبرگزاری تسنیم، حدود 50 هوادار تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به احکام صادره توسط کمیته انضباطی، صبح امروز (شنبه) مقابل در فدراسیون فوتبال تجمع کردند.

در این تجمع هواداران پرسپولیس شعارهایی در حمایت از سیدجلال حسینی و تیم پرسپولیس و علیه عزیزی خادم شعار دادند.

کمیته انضباطی به دلیل اتفاقات دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان و استقلال، علاوه بر جرائم نقدی، فرشاد فرجی را دو جلسه و سیدجلال حسینی را یک جلسه از همراهی سرخپوشان محروم کرده است.
    بدبختی و خریت بزرگتر از این طرفداران که واسه یه تیم میرن تجمع و اعتراض ولی واسه حق خودشون خفه خون گرفتن! باید گفت دیوثا یکی دیگه پولشو گرفته میزنه زیر توپ، تو چرا خودتو جر میدی؟
    آیا حاضری برای سرمایه خودت هم اینقدر حنجره پاره کنی که سرمایه ات را تو بورس بفنا دادند؟!
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Comprehension of Markets آواتار ها
    تشکر شده 696 بار در 132 ارسال

غگل امروز خریدارهای پرقدرتی داشت. اگر فردا هم همین قدرت خرید ادامه داشته باشه میشه تا حوالی 300 روش حساب کرد.
    برعکس غگل سهم کرمان فروشنده های پرقدرتی داره. 70-80 باید دید وضعیتش چطوریه. توی لیست حتما داشته باشید اگر به 70 برسوننش یکی از اکازیون های بازار خواهد بود براحتی میتونه 100 را ببینه که میشه 50 درصد سود. فعلا توی ضرریم در کرمان
    265 خواستم یکم ذوب بخرم که ندادن.همچنان به نظر من بهترین جای خرید همون 250-260 میتونه باشه. امروز یکم غگل 220 اضافه شد ولی چون سهام خودرویی بازار را بسته بودن و تعادل نسبی خودرویی ها و بازار هنوز مسلم نشده بود دستم به خرید نمیرفت.انشالله بازار در روزهای آینده به تعادل نسبی برسه تا بهتر بشه برای خرید تصمیم گرفت.

-------------------------------------------------------------------
    نقل قول نوشته اصلی توسط گالیور نمایش پست ها
    WhatsApp Audio 2021-05-24 at 00.21.14.amr - یو آپلود

فایل را تا آخر گوش کنید.

تف به روتون

واقعا متاسف میشه آدم. زندگی خیلی ها توی این یکسال تحت تاثیر این بورس کثیف قرار گرفته و آینده خیلی ها فنا شده.از نقش خود مردم که بگذریم و از نقش مسوولین که عامل اصلی این جیب بری هستندخیلی از تحلیل گران شناخته شده با کانال های صدهزار نفری هم در این بدبختی مردم نقش داشتن. متاسفانه سال 99 زمانیکه این بازار باد شده بود مرتب تارگت های بالاتر داده میشد و حتی زمانیکه ریزش ها شروع شد مرتب مردم را به صبوری و بلند مدت بودن تشویق میکردن.
    خودم به دور و بری ها آخرین توصیه های خروجی که داشتم شاخص 1600 بود با اینکه بازار خیلی ریخته بود گفتم همین الان هم خارج بشید باز هم برد کردین ولی متاسفانه همین توصیه به بلند مدتی بودن در کانال ها و اینکه هر کس بلند مدت در بورس بوده برد کرده باعث شد خیلی ها نتونن خودشون را نجات بدن از این باتلاق.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Comprehension of Markets از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,220 بار در 578 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Comprehension of Markets نمایش پست ها
    غگل امروز خریدارهای پرقدرتی داشت. اگر فردا هم همین قدرت خرید ادامه داشته باشه میشه تا حوالی 300 روش حساب کرد.
    برعکس غگل سهم کرمان فروشنده های پرقدرتی داره. 70-80 باید دید وضعیتش چطوریه. توی لیست حتما داشته باشید اگر به 70 برسوننش یکی از اکازیون های بازار خواهد بود براحتی میتونه 100 را ببینه که میشه 50 درصد سود. فعلا توی ضرریم در کرمان
    265 خواستم یکم ذوب بخرم که ندادن.همچنان به نظر من بهترین جای خرید همون 250-260 میتونه باشه. امروز یکم غگل 220 اضافه شد ولی چون سهام خودرویی بازار را بسته بودن و تعادل نسبی خودرویی ها و بازار هنوز مسلم نشده بود دستم به خرید نمیرفت.انشالله بازار در روزهای آینده به تعادل نسبی برسه تا بهتر بشه برای خرید تصمیم گرفت.

-------------------------------------------------------------------

واقعا متاسف میشه آدم. زندگی خیلی ها توی این یکسال تحت تاثیر این بورس کثیف قرار گرفته و آینده خیلی ها فنا شده.از نقش خود مردم که بگذریم و از نقش مسوولین که عامل اصلی این جیب بری هستندخیلی از تحلیل گران شناخته شده با کانال های صدهزار نفری هم در این بدبختی مردم نقش داشتن. متاسفانه سال 99 زمانیکه این بازار باد شده بود مرتب تارگت های بالاتر داده میشد و حتی زمانیکه ریزش ها شروع شد مرتب مردم را به صبوری و بلند مدت بودن تشویق میکردن.
    خودم به دور و بری ها آخرین توصیه های خروجی که داشتم شاخص 1600 بود با اینکه بازار خیلی ریخته بود گفتم همین الان هم خارج بشید باز هم برد کردین ولی متاسفانه همین توصیه به بلند مدتی بودن در کانال ها و اینکه هر کس بلند مدت در بورس بوده برد کرده باعث شد خیلی ها نتونن خودشون را نجات بدن از این باتلاق.
    درود
    با توجه به بدهی بازار مبنی بر موج پنجم آن و سهام درگیر موج چهار از جمله صدرا بنظر شما بازار در چه بازه ای میتونه این موج را تکمیل کنه تا حداقل اونهایی که در اوج خریدند بتونن از ضرر خارج بشن.
    ارادت
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bikaraneh از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط bikaraneh نمایش پست ها
    درود
    با توجه به بدهی بازار مبنی بر موج پنجم آن و سهام درگیر موج چهار از جمله صدرا بنظر شما بازار در چه بازه ای میتونه این موج را تکمیل کنه تا حداقل اونهایی که در اوج خریدند بتونن از ضرر خارج بشن.
    ارادت
    سلام و عرض ادب
    والا پیش بینی که در این کشور بی در و پیکر سخته. دیدم بعضی دوستان گفتن شاخص دو میلیونی دیده میشه ولی به نظر من به شرط توافق با آمریکا و نیفتادن اتفاق جدید سیاسی در کشور، بعیده تا دو سه سال آینده هم سهم ها بتونن سقف های 99 رو ببینند. حتی کف خیلی از سهم ها و بازار را من اینجا نمیدونم و سهم ها در بلند مدت کف های جدید میتونن داشته باشند شاید 20-30 درصد پایینتر از نقطه فعلی که معادل شاخص بدون دست کاری حدود 850-900 میشه. البته نوسانات زیادی تا اون موقع میتونیم داشته باشیم و تعادل و کف نهایی بازار شاید در سال 1400 نباشه

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Comprehension of Markets از ایشان تشکر کرده اند:

درود
    غگل امروز هم قدرت خرید خوبی داشت.قدرت خریدار 4 برابر فروشنده
    ذوب کمتر از 272 را ندید و به 260 نرسید. برای اینکه بی ذوب نمونم امروز روی مثبت 5 یکم خریدم! ذوب میتونه لیدر بازار هم بشه و بازار را بالا بکشه.
    آسیاهایی که هفته قبل با سود کم فروختم را حوالی 165 گذاشتم سرجاش. آسیا با لحاظ سود تقسیمیش پی به ای پایینی نسبت به بازار فعلی داره و کم ریسکه.یک سهم کم ریسک باید توی سبد باشه گرچه از سهم کم ریسک سود زیادی هم نمیشه انتظار داشت.
    کرمان حجم های خوبی معامله میشه این چند روز ولی همچنان قدرت فروشنده بالاست.کرمان میتونه در برگشت مثل غگل بشه و سریع افتش را جبران کنه
    طبیعیه که با ریزش های سریع و هیجانی که داشتیم بالای 90 درصد افراد دستشون به خرید نمیره و همه وحشت دارن از خرید. فعلا احتیاط شرط عقله ولی واگرایی ها در خیلی از سهم ها میتونه نوید یک نوسان رو به بالا را بده.فردا چهارشنبه هست و ممکنه بازار ریپ بزنه ولی در صورتی که فردا صف های وحشت ایجاد نشه هفته بعد بازار بهتری خواهیم داشت.

-----------------------------------

خیمه شب بازی انتخابات را هم این بار قبل از روز انتخابات به سرانجام رسوندن. این حکومت هر بار سورپرایز جدید واسه ملت رو میکنه و جالبه که یک مشت بی صلاحیت و آدم مشکل دار از نظر شورای نگهبان 40 ساله دارن برای مردم تصمیم میگیرن
    ویرایش توسط Comprehension of Markets : 2021/05/25 در ساعت 17:58

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Comprehension of Markets از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط منیب نمایش پست ها
    [ Photo ]
    ? میزان مالیات برعایدی سرمایه به چه مقدار است؟

1⃣ خودرو: ۳۰ درصد از مبلغ سود حاصل از فروش

2⃣ طلا، سکه‌ و ارز: ۳۰ درصد از مبلغ سود حاصل از فروش

3⃣ مسکن: ۴۰ درصد از مبلغ سود حاصل از فروش

▪️ هدف از اجرای این طرح حذف واسطه گری و دلالی در بازارهای مالی است.

@eco_today
    نقل قول نوشته اصلی توسط b1saeed نمایش پست ها
    gain capital tax
    مالیات بر بی ارزش شدن واحد پولی
    جلوگیری از دلالی خوبه ولی آیا هر کس فرضا خونه خرید و کمتر از یکسال فروخت دلاله؟بنده الان خونه میخرم 5 میلیارد و به هر دلیلی (مثل همسایه بد، پول لازم شدن به علت های مختلف یا شرایط اضطراری دیگه مثل انتقال به یک شهر یا کشور دیگه و...) ممکنه شش ماه بعد مجبور به فروش خونه بشم حالا شش ماه بعد ریال 20 درصد بی ارزش شده و خونه رو 6 میلیارد فروختم باید 400 میلیون ناقابل تقدیم دولت کنم در حالیکه همون خونه رو بخوام بخرم باید دوباره 400 میلیون بذارم روش!ضمن اینکه در این کشور بخاطر دستاوردای درخشان این جکومت در این 40 سال ریال هر روز بی ارزش تر شده خوب طبیعیه که ایرانی جماعت به فکر حفظ ارزش سرمایش باشه. رشد ریالی سرمایه در ایران به معنای عایدی نیست بلکه حفظ سرمایه هست.

آیدی cicicom را بورکسی ها حتما یادشونه. واقعا آدم باهوشی بود و جلوتر از زمان خودش رو میدید.حدود 9 سال پیش بود که این فلاکت و جیب بری جکومت را پیش بینی کرده بود و گفت که بزودی حکومت برای تامین هزینه هاش به گرفتن انواع و اقسام مالیات ها و جیب بری ها رو میاره و همون موقع ها بود که فکر کنم کلا گذاشت و از ایران رفت.واقعا نوشته های cicicom خیلی مفید بود برای کاربرها.یادمه یه بار توی بازار آتی سکه اونقدر پوزیشن بای گرفته بود و سکه آتی رشد کرده بود که میگفت از سازمان باهاش تماس گرفتن که پوزیشن هات را ببند! یا یکبار که هیجانی ملت ریخته بودن دلار میفروختن و دلار ریزش داشت یه عکس آرپیچی زن گذاشت و گفت فردا میام تهران واسه جنگ با فروشنده ها! و کف دلار همون روزی شد که ایشون اومد و خریداش رو تو اون بازار هیجانی انجام داد. واقعا نمونه بارز یک تریدر باهوش و آینده نگر بود.
    سهگمت هم از سهام مورد علاقش بود یادمه سهگمت رو یکبار خیلی اورده بودن پایین یک اردر سنگین خرید گذاشت فکر کنم حوالی 235 یا همچین عددایی بود و کف سهگمت رو همونجا بست.
    یادش گرامی!

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Comprehension of Markets از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) توپ4گوش آواتار ها
    تشکر شده 10,267 بار در 2,302 ارسال

جلوگیری از دلالی خوبه ولی آیا هر کس فرضا خونه خرید و کمتر از یکسال فروخت دلاله؟بنده الان خونه میخرم 5 میلیارد و به هر دلیلی (مثل همسایه بد، پول لازم شدن به علت های مختلف یا شرایط اضطراری دیگه مثل انتقال به یک شهر یا کشور دیگه و...) ممکنه شش ماه بعد مجبور به فروش خونه بشم حالا شش ماه بعد ریال 20 درصد بی ارزش شده و خونه رو 6 میلیارد فروختم باید 400 میلیون ناقابل تقدیم دولت کنم در حالیکه همون خونه رو بخوام بخرم باید دوباره 400 میلیون بذارم روش!ضمن اینکه در این کشور بخاطر دستاوردای درخشان این جکومت در این 40 سال ریال هر روز بی ارزش تر شده خوب طبیعیه که ایرانی جماعت به فکر حفظ ارزش سرمایش باشه. رشد ریالی سرمایه در ایران به معنای عایدی نیست بلکه حفظ سرمایه هست.

آیدی cicicom را بورکسی ها حتما یادشونه. واقعا آدم باهوشی بود و جلوتر از زمان خودش رو میدید.حدود 9 سال پیش بود که این فلاکت و جیب بری جکومت را پیش بینی کرده بود و گفت که بزودی حکومت برای تامین هزینه هاش به گرفتن انواع و اقسام مالیات ها و جیب بری ها رو میاره و همون موقع ها بود که فکر کنم کلا گذاشت و از ایران رفت.واقعا نوشته های cicicom خیلی مفید بود برای کاربرها.یادمه یه بار توی بازار آتی سکه اونقدر پوزیشن بای گرفته بود و سکه آتی رشد کرده بود که میگفت از سازمان باهاش تماس گرفتن که پوزیشن هات را ببند! یا یکبار که هیجانی ملت ریخته بودن دلار میفروختن و دلار ریزش داشت یه عکس آرپیچی زن گذاشت و گفت فردا میام تهران واسه جنگ با فروشنده ها! و کف دلار همون روزی شد که ایشون اومد و خریداش رو تو اون بازار هیجانی انجام داد. واقعا نمونه بارز یک تریدر باهوش و آینده نگر بود.
    سهگمت هم از سهام مورد علاقش بود یادمه سهگمت رو یکبار خیلی اورده بودن پایین یک اردر سنگین خرید گذاشت فکر کنم حوالی 235 یا همچین عددایی بود و کف سهگمت رو همونجا بست.
    یادش گرامی!
    اره cicicom را من خوب یادمه تحلیلگر قابلی بود اسم خوبی هم داشت که یادم رفته در فرابورس هم مینوشت حافظه ام خیلی خراب شده!! سهم خپویش را باهم خریدیم و تحلیل میکردیم فکر کنم سهند بود اسمش؟؟!! یا سهند یکی دیگه بود؟؟؟مارال صفا هم یادش بخیر معلوم نشد اخرش کجا رفت زنده هست یا نه؟
    شد ! شد ! نشد بشین تا برات چای بریزم!!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید توپ4گوش از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad137 نمایش پست ها
    اره cicicom را من خوب یادمه تحلیلگر قابلی بود اسم خوبی هم داشت که یادم رفته در فرابورس هم مینوشت حافظه ام خیلی خراب شده!! سهم خپویش را باهم خریدیم و تحلیل میکردیم فکر کنم سهند بود اسمش؟؟!! یا سهند یکی دیگه بود؟؟؟مارال صفا هم یادش بخیر معلوم نشد اخرش کجا رفت زنده هست یا نه؟
    اره فکر کنم سهند بود خیی گذشته اسمها یادمون رفته.
    مارال صفا هم یادش بخیر خیلی نمودار میذاشت که خیلی وقتا هم جواب نمیداد نمودارهاش انشالله همشون هر جا هستن سالم باشن و پرسود.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Comprehension of Markets از ایشان تشکر کرده اند:

چهارشنبه در رنج های منفی که میزدن ذوب اضافه شد. آسیا بعد از بازگشایی اضافه شد هیمنطور ثمسکن حوالی 385 خرید شد.
    نوع معاملات غگل خیلی خوبه. اگر بازار معمولی بود حتما قفل میشد و حجم مبناش هم نمیدادن.
    کسانیکه صندوق ثابت و اوراق و اخزا مخزا دارن به نظرم تبدیل یه آسیا کمتر از 170 بکنند چند برابر اوراق سود میده. جز ایمن ترین سهمهای بازاره در قیمت زیر 170.

همچنان همه وحشت دارند از خرید ولی به نظر من خیلی از سهم ها نوسان رو به بالا خواهند داشت. واگرایی ها مثل واگرایی ذوب یا ورود حقیقی های بزرگ به بازار نشونه های برگشت رو به بالاست. قدرت خریدارهای چهارشنبه را در سهم هایی مثل آسیا که جز بد معامله ترین سهم ها بود مقایسه کنید با روزها و هفته های قبل. همینطور قدرت خریدارهای ذوب و غگل و خیلی از سهم های دیگه...
    فکر میکنم کسانیکه چهارشنبه خرید نکردن باید سرکیسه رو شل کنند و شنبه بالاتر وارد بشن. ذوب کمتر از 300 آسیا کمتر از 170 ثمسکن کمتر از 390 کرمان 90 تومنی و خیلی از سهم های دیگه آخرین فرصت های خریدشون را دارن میدن و هفته بعد بعیده در این قیمت ها فرصت خرید بدن

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Comprehension of Markets از ایشان تشکر کرده اند:

درود
    بالای 90 درصد سهم شدیم. اون چند درصدم در صف ذوب بودیم که ندادن. صندوق امین چند دقیقه دیرتر از ساعت 9 معاملاتش انجام شد(عمدی یا سهوی نمیدونم!) که همین چند دقیقه کلی باعث ضررمون شد و مجبور شدیم از صف خرید کنیم و ذوب هم نرسید بهمون.

همچنان همه وحشت دارند از خرید ولی به نظر من خیلی از سهم ها نوسان رو به بالا خواهند داشت.
    فکر میکنم کسانیکه چهارشنبه خرید نکردن باید سرکیسه رو شل کنند و شنبه بالاتر وارد بشن. ذوب کمتر از 300 آسیا کمتر از 170 ثمسکن کمتر از 390 کرمان 90 تومنی و خیلی از سهم های دیگه آخرین فرصت های خریدشون را دارن میدن و هفته بعد بعیده در این قیمت ها فرصت خرید بدن
    در اوج ریزش بازار و اوج وحشت جایی که تمام تحلیلگرهای بزرگ بورس با کانال های چند ده هزار نفری غلاف کرده بودن و در روند نزولی که میگن حکم گرفتن چاقوی در حال سقوطه شروع به خرید کردیم و گفتیم که بازار در بازه زمانی فعلی نوسان رو به بالا خواهد داشت. خوب الان دیگه معما حل شده. کافیه به آمار نگاه کنیم:
    -ورود 500 میلیارد پول حقیقی به بازار که در چند ماه اخیر بی سابقه بوده
    -خروج 500 میلیارد پول حقیقی از صندوق های قابل معامله با درآمد ثابت که بالاترین رقم در تاریخ بورس هست.
    -قدرت خریدارهای حقیقی در اکثر نمادها بیش از ده برابر فروشنده ها بوده:
    -ذوب:74 نفر خریدن 890 نفر فروختن! تازه 80 درصد فروش توسط حقوقی انجام گرفته
    -غگل:21 نفر خریدن 350 نفر فروختن! باز هم 1 میلیون از فروش توسط یک حقوقی بوده
    در نمادهای دیگه مثل بیمه آسیا و ...هم قدرت خریدارها چند برابر فروشنده بوده

نوع معاملات غگل خیلی خوبه. اگر بازار معمولی بود حتما قفل میشد و حجم مبناش هم نمیدادن.
    غگل امروز حجم مبنا را پر نکرد.
    --------------------------------------------
    برای نوسان یک روزه فردا وبیمه در منفی 5 یحتمل نوسان خوبی میده.
    --------------------------------------------
    نقطه خروج از هر سهم با خود عزیزان. دنبال شاخص دو میلیونی و سقف های قبلی نباشید!

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Comprehension of Markets از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 11 نخست 123456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)