صفحه 24 از 24 نخست ... 1421222324
نمایش نتایج: از 231 به 239 از 239

موضوع: اینترنت ملی قطع اینترنت و اثرات پیرامونی

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,654 بار در 26,702 ارسال

پاسخ : اینترنت ملی قطع اینترنت و اثرات پیرامونی

امیرعبداللهیان: استارلینک فعالیت‌های غیرقانونی خود را در قلمرو ایران شروع کرده؛ حق اقدام را محفوظ می‌داریم

حسین امیرعبداللهیان گفت: استارلینک با کمک دولت آمریکا فعالیت‌های غیرقانونی خود را در قلمرو جمهوری اسلامی ایران شروع کرده است. ایران این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا نسبت به هرگونه تهدیدی که در خصوص حاکمیت و تمامیت ارضی خود احساس نماید، اقدام کند.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) نهم اسفند ماه و به وقت محلی در بخش عالیرتبه نشست سالانه (۲۰۲۳) کنفرانس خلع سلاح شرکت کرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

میرسلیم: من کاری به نظر «مردم» ندارم؛ ۱۰۰ درصد فیلترینگ اینستاگرام را تایید می‌کنم؛ باید قطعش کنند، فاجعه است!

میرسلیم نماینده تهران در مجلس گفت: من ۱۰۰ درصد فیلترینگ اینستاگرام را تایید می کنم. باید قطع بشود؛ اینستاگرام فاجعه است. بدترین شبکه در دنیاست. من کاری به نظر مردم ندارم. الان چیزی را نمی شود بست. قبلا می شد موج رادیو را بست، یک فکری کرد، می شد داخلش اختلال ایجاد کرد که مردم گوش نکنند. الان که این طوری نیست.

میرسلیم نماینده تهران در مجلس گفت: من ۱۰۰ درصد فیلترینگ اینستاگرام را تایید می کنم. باید قطع بشود؛ اینستاگرام فاجعه است. بدترین شبکه در دنیاست. من کاری به نظر مردم ندارم. الان چیزی را نمی شود بست. قبلا می شد موج رادیو را بست، یک فکری کرد، می شد داخلش اختلال ایجاد کرد که مردم گوش نکنند. الان که این طوری نیست.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) EHSANI آواتار ها
    تشکر شده 7,700 بار در 1,643 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    میرسلیم: من کاری به نظر «مردم» ندارم؛ ۱۰۰ درصد فیلترینگ اینستاگرام را تایید می‌کنم؛ باید قطعش کنند،
    فاجعه است!

من هم کاری به میرسلیم ندارم
    فقط اونهایی که بهش رای دادند که نماینده شد رو...

پیشنهاد میکنم فراخوان بدند هرکس بهش رای داده ، بیاد
    بعد اینها رو شناسایی کنند و اینستاگرام‌شون رو قطع کنند
    تا عبرت سایرین بشه
    هرچند مطمئنم تعداد افرادی که میاند از تعداد آرا کمتره !

میرسلیم سال 96 در انتخابات ریاست‌جمهوری در کل کشور 478,267 معادل 1.16% کل آرا

سال 98 در انتخابات مجلس تهران 892,318 رای داشته

یعنی تو روح تک‌تک‌تون...
    اتفاقاً از ظاهر و تیپ و لباسش هم میشه به شخصیت رای دهندگان پی برد
    این تیپ نمایندگان ، معمولاً نماینده احزاب هستند نه مردم
    یعنی حزب ، براشون رای تهیه میکنه تا در مجلس حامی منافع حزب باشند
    چقدر هم این احزاب ، بدنه اجتماعی وسیعی دارند...!!!

و دموکراسی یعنی همین...!!!
    طرف ، توی تهران رای نداشت ،
    رفت قم با حمایت ... و فقط با 100 هزار رای به مجلس راه پیدا کرد
    بعد با حمایت ... شد رئیس مجلس !

مگه نماینده نباید منعکس کننده خواست انتخاب‌کنندگانش باشه
    و بعد از پیروزی سوگند میخوره که در موارد ملی ، نماینده کل ملت باشه؟!

متن سوگند نمایندگان طبق اصل 67 قانون اساسی به این شرح است:
    بسم‏ الله‏ الرحمن‏ الرحیم‏
    «من در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌کنم که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشم. همچنین ودیعه‌ای که ملت به ما سپرده به عنوان امینی عادل پاسداری کنم، و در انجام وظایف وکالت، ‌امانت و تقوا را رعایت نمایم و همواره به استقلال و اعتلای کشور و حفظ حقوق ملت و خدمت به مردم پایبند باشم، از قانون اساسی اطاعت کنم و در گفته‌ها و نوشته‌ها و اظهار نظرها استقلال کشور و آزادی مردم و تامین مصالح آنان را مدنظر داشته باشم».

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید EHSANI از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(6)
    تشکر شده 17,104 بار در 4,434 ارسال

دیدگاهی که محدودیت گسترده برای اینترنت ایجاد کرده، بیش از هر چیز داره عقب ماندگی خودش را از عصر ارتباطات و اطلاعات نمایان میکنه. دیدگاهی که حرفی برای گفتن در دنیای روز نداره سعی میکنه مسیرهای تبادل اطلاعات و ارتباط را با محدودیت ایجاد کنه.
    حالا محدودیت گفتگو و تبادل اطلاعات به کنار، ضربه های بزرگی هم به اقتصاد و تجارت داره وارد میشه، دیدگاهی که جایگاه اینترنت را در اقتصاد روز نمیدونه هم محکوم به فناست.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید پروواز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال eco777 آواتار ها
    تشکر شده 1,569 بار در 421 ارسال

سرویس ماهواره‌ به موبایل استارلینک آماده آزمایش می‌شود.

شرکت اسپیس ایکس که متعلق به ایلان ماسک است، قصد دارد امسال با شرکت تی‌موبایل، آزمایش سرویس ماهواره به موبایل استارلینک را آغاز کند.
    ایسنا: جوناتان هوفلر، نائب امور فروش استارلینک به مشتریان شرکتی در اسپیس ایکس، در "کنفرانس ماهواره ۲۰۲۳ در واشنگتن دی سی" اظهار کرد: ما با انجام این آزمایش، چیزهای زیادی یاد می‌گیریم.
    بازار سرویس‌های مبتنی بر داده فضایی که مستقیما به دستگاه‌های زمینی مانند تلفن‌های هوشمند می‌رود، ظرفیت پرسودی دارد و شرکت‌های ماهواره‌ای مختلف با اپراتورهای شبکه موبایل زمینی و سازندگان گوشی برا پر کردن شکاف پوشش موبایل در زمین، همکاری فزاینده‌ای دارند.
    اسپیس ایکس و تی موبایل، اوت سال گذشته، همکاری خود را اعلام کرده و قول دادند مناطقی که پوشش موبایل دارند را حذف کنند.
    اسپیس ایکس تا به امروز حدود ۴۰۰۰ ماهواره استارلینک به فضا پرتاب کرده و اخیرا، ماهواره‌های قدرتمندتر "وی ۲ مینی" خود را راه‌اندازی کرده که می‌گوید چهار برابر نسل قبلی، ظرفیت دارند.
    به گفته هوفلر، اسپیس ایکس، روزانه ۶ ماهواره در تاسیساتش نزدیک سیاتل تولید می‌کند و بر این باور است که این شرکت دیگر سری قبلی ماهواره‌های استارلینک را تولید نمی‌کند. این شرکت همچنین روزانه هزاران پایانه کاربری تولید می‌کند.
    اگرچه اسپیس ایکس قصد دارد ماهواره‌های نسل دوم بزرگتر را تولید کند و تاکنون چند دستگاه تولید کرده است، هوفلر تاکید کرد که پرتاب این ماهواره‌ها، منوط به وضعیت موشک استارشیپ است.
    بر اساس گزارش شبکه سی ان بی‌سی، هوفلر گفت: اسپیس ایکس بیش از یک میلیون کاربر استارلینک دارد. این شرکت اخیرا اعلام کرده است کسب و کار استارلینک این شرکت، سه ماهه جریان نقدی مثبت داشته و سودآوری این واحد در سال ۲۰۲۳ را هدف‌گذاری کرده است.

https://fardayeeghtesad.com/x9sb

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید eco777 از ایشان تشکر کرده اند:

وزیر ارتباطات موافق رفع فیلتر تلگرام، واتس آپ و اینستاگرام نیستم!

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که اگر تصمیم گیری درباره رفع فیلتر تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به او سپرده شود آیا امروز موافق رفع فیلتر است گفت: نه موافق نیستم.

عصر ایران: عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که اگر تصمیم گیری درباره رفع فیلتر تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به او سپرده شود آیا امروز موافق رفع فیلتر است گفت: نه موافق نیستم.

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات بعد از نمازعید فطر تهران در جمع شماری از مردم و گفتگو با آنها درباره رفع فیلتر گفت که تصمیم گیری در این باره در حوزه او نیست؛ این موضوع به شرایط مختلف بستگی دارد ... ما به دنبال توانمندسازی شرکت های داخلی حوزه فضای مجازی هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر تصمیم گیری درباره رفع فیلتر تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام به او سپرده شود آیا امروز موافق رفع فیلتر است گفت: نه موافق نیستم.
    در این گفتگوی خیابانی بعد از نماز، تعدادی از جوانان انتقاد کردند با فیلتر اینستاگرام دسترسی آنها به این شبکه اجتماعی قطع شده و نمی توانند جهاد تبیین مورد نظر رهبر انقلاب را دنبال کنند. به همین دلیل فضا در اینستاگرام به سود طرف مقابل شده و در اینستاگرام انقلاب شده.
    فرد دیگری هم انتقاد کرد چرا وزارت ارتباطات همه فیلترشکن ها را نمی بندد او جواب داد اگر این کار شود در اینترنت کشور اختلال ایجاد می شود.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اسپیس‌ایکس در آستانه پرتاب اولین ماهواره Direct-to-Cell؛ اینترنت ماهواره‌ای برای گوشی‌‌های عادی

اسپیس‌ایکس، شرکت متعلق به ایلان ماسک، به‌زودی آزمایش اینترنت ماهواره‌ای برای گوشی‌های عادی را تحت سرویس Direct-to-Cell آغاز می‌کند. این شرکت روز جمعه (8دی‌ماه) اولین ماهواره مخصوص این سرویس را پرتاب خواهد کرد.به گفته اسپیس‌ایکس، در این محموله 6 ماهواره با شبکه پهن‌باند سلولار مبتنی بر فضا وجود دارد که به اپراتورها در سراسر جهان این امکان را می‌دهد که پوشش پیام‌رسانی، تماس و وب‌گردی را برای کاربران فراهم کنند.

https://www.entekhab.ir/0039Yq

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید eco777 از ایشان تشکر کرده اند:

حساب رسمی شرکت SpaceX در شبکه اجتماعی ایکس از موفقیت سرویس Direct to Cell برای ارسال و دریافت داده به واسطه اینترنت ماهواره‌ای خبر داده است. نکته جالب آن است که این پست با یک گوشی عادی و اینترنت ماهواره منتشر شده است.

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/n...cell-satellite

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید eco777 از ایشان تشکر کرده اند:

وزیر ارتباطات: اعمال محدودیت جدید در اینترنت در اختیار ما نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که وزارت ارتباطات دراعمال محدودیت‌های جدید در اینترنت در سال ۱۴۰۳ نقشی ندارد.

عیسی زارع‌پور گفت:

برنامه‌ای برای محدود کردن اینستاگرام با کد ملی نداریم.

اعمال محدودیت جدید در اینترنت در حوزه اختیارات ما نیست.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 24 از 24 نخست ... 1421222324

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع